- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
0
Czy dom papieru jest warty obejrzenia? Tak jak stranger things? Porównywalne filmy?
27
@Berdixu Biorąc pod uwagę, że cała La Rambla się nad nim spuszcza od przynajmniej miesiąca, to pewnie warto dać szansę.
PS. Seriale*
0
@Berdixu To pierwsze to solidny akcyjniak, a ST to podobno coś więcej. Cholera wie, który lepszy. Dwa różne seriale.
0
@Berdixu wielkim fanem seriali nie jestem, ale wiekszosc klasykow oglądałem( oprócz GoT) i muszę przyznać ze pierwszy sezon Dom z Papieru jest najlepszy ze wszystkich wg mnie
0
@Berdixu Wczoraj zacząłem koło 22, od 2 w nocy zacząłem sobie mówić "dobra kończę ten odcinek i idę spać", a skończyłem finalnie przed 6 ... A dzisiaj się zatrzymałem bo mi nigdzie nie chodzi s02e02 i jestem smutny ;( ST jeszcze nie zaczynałem
0
@Berdixu Stranger Things polecam. Może Ci nie podejść bo głównymi bohaterami są dzieci ale sam serial jest serio dobry. Cała fabuła według mnie wciąga i jest oryginalna. Jeżeli dasz mu szansę to wydaje mi się, że zawiedziony nie będziesz :)
0
@Karzel Tylko że ja już obejrzałem 2 sezony stranger things i teraz pytanie czy warto ogladac dom z papieru :D
0
@Berdixu Trochę nie trafne pytanie bo są to zupełnie inne seriale to coś jakbyś zapytał czy warto zacząć ogladać skoki narciarskie bo oglądasz piłke nożną i Ci się podoba. Z mojej strony jak najbardziej warto ten serial obejrzec :)
0
@Berdixu Fajnie się ten serial ogląda. Jednak sama akcja się kupy nie trzyma i przypomina to raczej naszego Belfra niż Stranger Things. Było sporo lepszych seriali w tym roku: Dark, Unabomber, Stranger Things, Big little lies.