- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
1
Real Madryt zostal po raz ostatni wyrliminoeany z LM w maju 2015r. Statystyka ta robi wrazenie nawet jesli sie nie lubi Realu.
42
@AmigoBlancos I pozegnal sie z walko o mistrza w styczniu, tez robi wrazenie..
0
@Socjopata W grudniu* :D
0
@Socjopata To zawsze lepiej, niz Arsenal oni graja o mistrza zawsze... Do pazdziernika :D
0
@AmigoBlancos Lepszy Arsenal z Liverpoolem od jakiegoś United i Chelsea, czy Tottenhamu
7
@AmigoBlancos Na mnie robi dużo mniejsze wrażenie gdy sobie przypominam okoliczności jakie w tym czasie miały miejsce
1
@Socjopata Totki mają teraz swoje lata, w końcu nikt się z nich nie śmieje ze są AlwaysInArsenalShadowFC :D
0
@Nano22 Oj pierdu pierdu. Gdyby babcia miała wąsy. Gdyby Griezmaan trafił karnego w finale, gdyby Oblakowi powiedzieli, że przy karnych może się rzucać, gdyby Juanfran uderzył lepiej, gdyby Vidal wykorzystał karnego. Pewnie, że sędziowie kilka razy ich przepchnęli, ale co z tego skoro tak Atletico jak i Bayern mieli szanse z RZUTÓW KARNYCH by wywalić Real za burtę? Nie zrobili tego i mogą mieć pretensje przede wszystkim do siebie. Statystyka robi wrażenie jak cholera 3 LM w 4 lata, to jest coś wielkie tak jak to, że my zdominowaliśmy ligę powodując, że Real zdobywa mistrzostwo średnio raz na 4-5 lat. Trzeba oddać im to, że są niesamowitą drużyną pucharową i tu wychodzi doświadczenie. Wiedzą jak zagrać. Poza tym naprawdę mimo, że jako kibic Barcelony od grubo ponad dekady wolę Real niż śmieszne twory jak City, PSG czy Chelsea.