- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 787 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 787 Culés
1
Gramy z Malaga a tutaj podnieta jak po wygraniu z Realem conajmniej :D
4
@Micwic666MW No ja to placze ze smutku po tej wygranej
0
@Katalończyk 99 Zachwytow tez nie powinno byc :)
0
@Micwic666MW Czemu?
0
@Micwic666MW Zespół zagrał ładną piłkę , patrząc na mecz z Las Palmas to ten mecz mógł się podobać. Ze względu na ładną grę Dembele i reszty zespołu , więc moim zdaniem jest się z czego cieszyć ,że pomimo braku Leo gra wyglądała dobrze.
0
@Katalończyk 99 Bo to Malaga ? Ostatnia druzyna w tabeli grajaca w tym sezonie parodie ? A tutaj normlnie zachwyty nad kazdym pilkarzem jak by na prawde z Realem manite zapakowali.
0
@Katalończyk 99 Bo ten hurra optymizm jest nie na miejscu. Ostatnia drużyna ligi, w 10 od 30 minuty... Ja rozumiem oszczędzanie się późniejsze itp. Ale tutaj euforia jakbyśmy właśnie kończyli takim wynikiem mecz z Chelsea w LM.
W pierwszej połowie Malaga jedyne co pokazała to faul na czerwoną kartkę. Potem my się dostosowaliśmy do nich i jeszcze mogli strzelić bramkę.
0
@DarkTom Niech zagraja tak w srode to pogadamy.
0
@rafinha 100 % racji :)
1
@Micwic666MW Jakis wielkich zachwytow nie widze,po prostu chwalenie za dobra gre bo w koncu graja w tej samej lidze co Barca. Trzeba sie cieszyc z malych rzeczy
3
@Katalończyk 99 I nikt nie każe płakać. Ale też wyciągać jakiś daleko idących wniosków np. że Dembele się ładnie rozwija czy że będziemy mieli pociechę. RL jest jak chorągiewka na wietrze. Jeden zły mecz i zaraz Dembele będzie na sprzedaż.
Żeby nie było nie jestem malkontentem, cieszy wygrana i kolejne 3 punkty zwłaszcza że bez przemęczenia. Ale też nie jestem minimalistą, żeby wielbić ich za ten mecz. To była konieczność jeżeli chce się walczyć o mistrza.