- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
2
Od czasów Pepa oprócz jednorazowego, jakże sympatycznego wybryku liga mistrzów nie jest naszym sprzymierzeńcem. 4/5 podejść zakończyło się raczej poniżej oczekiwań. Dziś czas wykonać krok do przodu. Będę bardzo zawiedziony jeżeli nie uda sie awansować do ćwierćfinału.
Mam nadzieje, ze po tym meczu wylosujemy kogoś z wczorajszych wygranych i półfinał będzie znów nasz, a potem to już wszystko może się zdarzyć.
0
@barcaclue97 chłopie pokaż mi jakiś klub, który dochodził tak wysoko jak Barca na przestrzeni ostatniej dekady, a później wypisuj takie rzeczy - jesteśmy od lat jednym z najlepszych klubów na świecie i jest to niepodważalne bo walczymy za każdym razem o zwycięstwo w tych rozgrywkach
1
@NaFazieHitman meh... przytoczę tu ulubiony tekst moich znajomym kibicującym prześcieradłom. "3 ligi mistrzów w 4 lata"... i patrząc tylko na ilość, a nie na okoliczności to chyba robi wrażenie?
0
@NaFazieHitman Na przestrzeni połowy ostatniej dekady Bayern, Real
0
@Pedeudo Ogromne.
Z reszta mało było LM wygranych w ,,gładki sposób”
My w 2009 bez sędziego raczej byśmy sobie nie poradzili.
Real rok temu bezapelacyjnie wygrał, z kolei dwa lata temu mieli chyba najłatwiejsze losowanie w LM :P
0
@barcaclue97 Więc możesz wymienić 2 zespoły ok
1
@barcaclue97 na notatniku mają ból pupy o dizajn strony.. chwila.. coś mi się pomyliło.. no tak, o słupki i poprzeczki chelsea ;D