- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1042 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1042 Culés
6
Liga Mistrzów nie raz potwierdziła, że aby ją wygrać, nie trzeba pokonywać zespołów z topu. Zwłaszcza poprzednie lata doskonale to pokazują i ja w ćwierćfinale widziałbym naszą drużynę z takim przeciwnikiem jak Roma, czy i nawet Sevilla, nieważne, że to nasz ligowy rywal, z wszystkich zespołów właśnie te dwa wyglądają na najsłabsze. Wiadomo, jesteśmy Barceloną, ale nie widzę przeszkód, żebyśmy chociaż raz od dłuższego czasu w LM nie mieli pod górkę. Już za bardzo nie chce nawiązywać do Realu i ich drogi finałowej w poprzednich latach, bo to już nie ma sensu. Ale jeżeli mamy jeszcze okazję trafić na możliwie słabszego rywala od pozostałych, to dobrze by było jakby się tak stało. Trudne mecze jeszcze przyjdą i nie ma co od razu życzyć sobie City, czy tam nawet Bayern.
1
@BartaS98 Losowanie jest losowanie, nie wymyślaj bo i tak możemy trafić każdego także..
9
@BartaS98 I tak nic nie przebiję LM 2014/2015, gdy wygraliśmy z każdym mistrzem kraju :)
2
@marcin000019 Co Ci wymyślam? Mówię tylko jakiego przeciwnika ja chciałbym, stawiając jakieś konkretniejsze argumenty. W tym momencie to ty coś wymyślasz, nie umiesz nawet zrozumiale przeczytać, także.. ;)
1
@BartaS98 cyt. "Ale jeżeli mamy jeszcze okazję trafić na możliwie słabszego rywala od pozostałych, to dobrze by było jakby się tak stało."
Losowanie to losowanie. Nie wymyślaj.
Każdego możemy wylosować i nie trzeba pisać takich oczywistych oczywistości :D
2
@BartaS98 Chce Real dla emocji i dla spokoju,żeby mieć ich z glowy