- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
1
Losowanie dla nas świetne, jedynie szkoda, że Bayern nie dostał kogoś mocniejszego, czyli City albo Liverpoolu.
0
@Gimli nie mozna miec wszystkiego - my mamy obok Sevilli najlepsze losowanie.
Real nie dostal ogorka. Do tego w 1/2 duza szansa, ze obie pary beda kosmiczne - jak np sezon 14/15: Real - Juve ; Bayern - Barca
Inna sprawa, ze teraz trzeba to wykorzystac.
0
@mekston Na pewno nie będzie takich par jak w 2015.Sprawdz jeszcze raz pary losowania 1/4.
0
@mekston Raczej real City i Barca Bayern. :)
0
@mekston To prawda, rzeczywiście, pary mogą być kosmiczne. Nie można zlekceważyć Romy, ale jednak wydaje się, że są najsłabszym zespołem ze wszystkich, które awansowały do 1/4.
0
@mekston Nom jak Faworyci awansuja to juz bedzie bez znaczenia z kim jak dla mnie
0
@Kataloniec94 ale jemu nie chodzi o dokładnie takie same pary, tylko o to że jak wygrają faworyci to pary będą "kosmiczne"
0
@Kataloniec94 wiem - chodzilo mi, ze moga byc kosmiczne jak w sezonie 14/15 ;) - a nie ze dokladnie takie same
0
@zaba107 przeczytaj prosze jeszcze raz co napisalem - chodzi o to, ze moga byc pary kosmiczne jak np w sezonie 14/15