- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1742 Culés
3
Dzisiejszy gol Halilovicia. Rajd przez pół boiska i brama zza pola karnego. Z jednej strony to nazwisko jest w piłce od dawna i gdzieś jego rozwój stanął w miejscu, z drugiej to wciąż bardzo młody zawodnik. Myślę, ze nie powinno się jeszcze spisywać go na straty. Ma 21 lat, przyjąwszy, że zostanie w Las Palmas to musiałby zagrać dobry równy sezon, po którym pojawi się szansa transferu do klub lepszego, z kolei gdyby tam po kolejnym roku/dwóch pokazał się z dobrej strony miałby na pewno możliwość przejścia do jakiegoś czołowego zespołu i byłby zawodnikiem około 25-26 letnim. Oczywiście to moje gdybanie i wróżenie z fusów, ale myślę, że jak najbardziej jest jeszcze przed nim przyszłość o ile prawidłowo pokieruje swoim rozwojem.
0
@Ratamahatta On od początku mi się nie podobał. Showman straszny. Oglądając Barcelonę B wolał kilka razy pobawić się z rywalami niż bezpiecznie podać piłkę. Najgorzej jak przeszedł pierwszego rywala, wtedy to już wszystkie styki odcinało i nawet nie myślał o podaniu.
2
@Homeopata8989 Sezon 2015/16 w Gijon miał bardzo obiecujący, strzelił 5 goli i zaliczył 5 asyst, gracz zdecydowanie, na którym można było zawiesić oko, z takim magic touch a’la Messi czy Iniesta. Ale potem ten transfer do HSV był katastrofalny i powrót do la liga do pogrążonego w marazmie Las Palmas również nie za dobry. Mimo to liczę, ze jeszcze się odbuduje o ile ominą go kontuzje.
2
@Ratamahatta Nie ma pojęcia o grze w obronie - ale jak sam przyznał nie miał się gdzie nauczyć skoro do przyjścia do Barcelony lali każdego rywala po 20:0.
Nic z niego nie będzie niestety :/
Takich braków się nie nadrabia w takim wieku. Zmarnowany talent niestety.