- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
5
Trzeba zachować spokój. Świetna wiadomość, że Atletico przegrało, ale Barca po przerwie reprezentacyjnej ma trudne spotkania: m.in. Sevilla, Valencia, Real, Celta. Valverde to świetny trener i na pewno chłodzi głowy piłkarzy, bo cienka jest linia między zwycięstwem, a porażką.
0
@Tridente2015 już bez przesady.
btw. mecz z Realem będzie już bez znaczenia.
0
@Tridente2015 w 9 spotkaniach mozemy sie "za darmo" potknac w sumie az 5 razy (4 remisy i porazka) - przy zalozeniu ze Atletico wygra wszystko (co tez wcale nie wydaje sie zbyt pewne - uwzgledniajac, ze maja miedzy innymi mecz na SB)
Nawet jak zlapiemy remisy z Sevilla, Valencia, Celta, porazke z Realem to wciaz bedziemy mieli 2 pkt zapasu.
0
@mekston Takie kluby jak Real Sociedad, Levante, czy Leganes też łatwo skóry nie oddadzą. Można zakładać i przygladac się statystykom, ale futbol nie raz płakał figle i trzeba zachować spokój. Póki matematycznie nie zdobędą punktów, nie można mówić, że coś można przegrać, a coś wygrać.
0
@Tridente2015 przypomniej mi kiedy ostatni raz RSSS zabral punktu Barcelonie na Camp Nou? :)
RSSS na wyjezdzie to zupelnie inna druzyna niz u siebie. Do tego najprawdodpoboniej nie beda juz o nic grac (bo ani spadek nie grozi, ani awans do pucharów)
0
@Tridente2015 Nie wiem w co ty wierzysz.
Serio myślisz ,że Atletico wygra do końca sezonu wszystkie mecze jeszcze? Gwarantuje Ci ,że nie i nie ma takiej możliwość patrząc na ich kadre.
Dla nich poza derbami najważniejsza bedzie Liga Europy która zechca wygrać na osłode dośc nawet udanego ich sezonu.
0
@MarioVeB! A kto pisał, że Atletico wygra wszystkie mecze? Twierdzę, że Barca ma być profesjonalna i nie lekceważyć rywala, bo jeszcze nic nie wygrała, choć jest na dobrej drodze ku temu :)
0
@mekston Każdy ma coś do ugrania, jak nie punktowo to mentalnie i nikt nie odda łatwo od tak punktów, zawsze można grać o coś.