- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
8
Reprezentacja Polski w najnowszym rankingu FIFA, który zostanie opublikowany 12 kwietnia spadnie z miejsca 6 na 10.
Na pierwszym miejscu pozostaną Niemcy za nimi Brazylia a na trzecie przesunie się Belgia.
http://s.tvp.pl/images/e/7/a/uid_e7a3d108d1e9cb2d02a6cbd6669390271522252916352_width_620_play_0_pos_0_gs_0.jpg
Sport.tvp.pl
1
@samueleto Bo to wszystko przez tę Nigerię :P
1
@Kajtek77 Włosi nieźle polecą w dół.
0
@samueleto Niestety zasłużenie;(
0
@Forza_Juve Szkoda , ale cóż. Po mistrzostwach pewnie jeszcze spadną bardziej gdyż ekipy grające na mundialu nazbieraja troche punktów. Szwecja czy Islandia tuz za nimi są. A mogą zrobić niespodzianki na MŚ. Ale Włochy tak jak i Holandia prędzej czy później sie podniosą
0
@samueleto Włosi chyba raczej później niż prędzej:D Ale myślę, że gorzej już być nie może(chociaż po ostatnim mundialu bez awansu z grupy też tak myślałam...), ale po takiej klęsce może ktoś wreszcie zauważy, że we Włoszech potrzebna jest rewolucja, a leśne dziadki z FIGC ustąpią. Młodzież jest całkiem niezła, chciaż brakuje trochę ofensywnych zawodników i nie widzę Di Biagio ani Capello(o którym się mówi, że ma zastąpić Di Biagio) w roli kogoś, kto tą reprezentacje zbuduje od nowa, ale pożyjemy zobaczymy :D Teraz natomiast kompletnie nie wyobrażam sobie mundialu bez Włochów, jak mnie ktoś pyta czy będę komuś, poza Polską, kibicować na MŚ to prawie zawsze odpowiadam: "Włocho... Tzn Islandii" :D i często się zastanawiam z kim Squadrra jest w grupie XD