- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 669 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 669 Culés
3
>Rok 2000, nie ma twittera, facebooka, instagrama i innych mediów. Na marsz "Million Mom March" w Waszyngtonie przybywa około 750 tys. osób.
>Rok 2018, facebook, twitter, instagram i inne media są obecne w komunikacji jak nigdy wcześniej. Na marsz "March for Our Lives" w Waszyngtonie przybywa około 200 tys. osób i to przy ogromnym wsparciu mediów, Hollywood itd. itp.
Najgorsze dla samych uczestników czy zwolenników jest to, że marsz przyniósł odwrotny skutek. Organizacje proguns zaliczyły wzrost liczby osób, które do nich wstąpiły...
1
@krzychu1526 *Wsparciu mediów i Hollywood zdominowanych przez lewicę
1
@krzychu1526 Tylko, że to obecnie 3 największy protest w histori USA. Marsze odbywały się nie tylko w stolicy i ogólnie zebrały ok. 2 mln frekwencje.
btw. 200 tys. to minimalne wyliczenie. Spekuluje się, że mogło przyjść nawet 800 tys.
3
@Delolen a kto prawicy zabronił zdominować media i Hollywood
0
@krzychu1526 Kurde jakby w USA broń był legalna to zawsze ktoś z tłumu mógłby szybko odstrzelić zamachowca nim ten zabije kilkadziesiąt osób. Powinni pomyśleć o legalizacji.
3
@Ratamahatta http://www.khou.com/article/news/crime/police-father-shoots-man-dead-after-robbery-suspect-threatens-kids-with-gun/497497766
Ty no patrz, czasem się udaje nie chować się pod biurkiem tylko zareagować :)
W sumie znalazłem większy zbiór podobnych przypadków, zapraszam do lektury :P
https://www.hoplofobia.info/strzelaniny-w-usa-strefy-wolne-od-broni/
0
@yzyr Są zbyt zacofani widocznie i stąd ta zazdrość :D
0
@krzychu1526 Widziałem zdjęcia z tej demonstracji i 200 tys. to prawdopodobnie mocno zaniżona liczba. Skoro według warszawskiego ratusza na marsze KODu w szczycie jego popularności przychodziło 250 tys. co jest brednią ponieważ wystarczy zobaczyć zdjęcia z góry jakie były przerwy to akurat w tym przypadku panował straszny ścisk;)