- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
7
Nie podoba mi się zachowanie Umtitego, mamy decydującą część sezonu, a on teraz zaprząta sobie głowę kontraktem. Nie wiem czy nie odbije się to na jego dyspozycji. Może powinien brać przykład z Varane'a który w RM zarabia 4 miliony euro i nie marudzi mimo że wygrał już 3 razy LM i jest podstawowym graczem w Realu.
9
@Stig Tak naprawde to juz sie odbilo na jego formie bo ostatnio obnizyl loty.
3
@Stig Ciekawe czy tak samo piszecie o Griezmannie, który jest w drużynie z 2 miejsca z realną szansą na mistrzostwo, a który chce mieć dopięte przed mundialem przenosiny.
0
@Stig Wystarczy się postawić w jego sytuacji. Pracujesz w super firmie, dobrze zarabiasz, jesteś wyróżniającą się postacią. Twoimi usługami zaczynają się interesować inne firmy i obiecują Ci złote góry. Kto by nie powalczył o lepszą kasę ? Nikt mu życia nie odda, chce zarabiać jak najlepiej się da. Dla klubu to najgorszy moment na takie dywagacje, ale dla niego najlepszy, mistrzostwa świata, super gra w klubie i do wyjęcia "za grosze". Weźmy pod uwagę też że futbol to jest biznes i prosta sprawa że wszystko kręci się wokół pieniądza. Przekaz jest taki że każdy walczy o jak najlepszy byt dla siebie i ja go rozumiem :)
2
@koksik2700 Nic, bo Antonie i tak został w Atletico gdy dostali zakaz transferowy, więc tylko debil miałby do niego żal że odszedł do innego zespołu.
0
@Stig Chodzi o sam fakt zaprzątania sobie głowy, kiedy realne nadal jest mistrzostwo.
3
@Stig Wtedy nie miał klauzuli 100mln
Zrozumcie wreszcie, ze Umtiti to tez człowiek i ma prawo zastanowić się nad jedna z najważniejszych decyzji w jego życiu