- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
5
Barca B przegrywa kluczowy mecz z Leonesą 0:1. Nie zdołali odrobić strat mimo przewagi jednego zawodnika. Ogromna szkoda. Nie mamy już marginesu błędu.
0
@ViscaBarca123 Coś czuję że spadniemy.. chłopaki w głowach już przegrali, bo przecież Barca B ma spokojnie skład na utrzymanie.
5
@kris81 Skład tak, ale nie trenera. Ja mimo wszystko uważam, że Barca B się utrzyma.
0
@ViscaBarca123 Trzeba z przykrością stwierdzić, iż nasza szkółka osiągnęła poziom Realu. Oby nie na długo.
0
@ViscaBarca123 Jak spadniemy to może stracić kilku graczy, którzy nie będzie chcieć grać w 3 lidze..
Widzę że Ty na bieżąco jesteś.. mamy takiego marnego trenera?
1
@Kettger No troszkę cię poniosło. W większości turniejów młodzików Barcelona wygrywa z Realem. ;)
0
@Kettger Tia, o szkółce Realu nawet nie słychać. Grają w 3 lidze bez powodzenia. My gramy w 2 lidze i mamy kilku naprawdę obiecujących zawodników.
3
@Kettger Poziom Realu? Szkółka Realu już kolejny sezon próbuje coś ugrać w trzeciej lidze i kolejny raz im to nie wychodzi. Na ten moment są na 11. miejscu i w ostatnich 5 meczach ani razu nie wygrali. My w tamtym sezonie "zjedliśmy" naszych rywali. Awansowaliśmy z 15. punktową przewagą nad drugim zespołem.
1
@Kettger Oglądałeś jakiś mecz Barcy B w tym sezonie? O inne sekcje nie pytam. Nasza szkółka funkcjonuje dobrze. Oprócz Barcy B każda drużyna zdobędzie prawdopodobnie mistrzostwo. A w Barcy B jest wielu bardzo utalentowanych zawodników, z ogromnym potencjałem. To, że będziemy walczyć o utrzymanie nie oznacza, że nie ma tam zawodników, którzy się wyróżniają. A jest ich kilku, uwierz mi. A rezerwy Realu to gdzie są? W 3 lidze? Nieźle. Rzeczywiście ten sam poziom.
0
@BaroPodertos W tamtym sezonie - być może, ale tutaj obowiązują już inne zasady. Oglądałem kilka ostatnich meczów obu drużyn i niestety nie różnią się one specjalnie jakością, a jeżeli utrzymamy obecną 'formę', to faktycznie znajdziemy się na tej samej łodzi. A nie jest powiedziane, że uda nam się od razu awansować.