- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
3
Dla mnie najgorsze nie jest tak idiotyczne odpadnięcie, czy przegrana... a totalne odejście of filozofii, która przyniosła Barcelonie największe sukcesy, śliczną grę i jedną z najlepszych drużyn wszech czasów. Odejście od filozofii nad którą wielu pracowało przez wiele lat, odejście od filozofii która dała tożsamość tej drużynie, niezwykły przepis na grę. To odejście od filozofii nie nastąpiło wczoraj, a był to widoczny "progres" przez ostatnich parę lat.
Valverde - mam do Niego ogromny szacunek, ma swoją wizje futbolu, poprawił trochę to co przestało funkcjonować w poprzednim sezonie, w porządku - jednak Jego wizja gry jest bardzo odmienna od wymienionej wyżej tożsamości, którą tracimy. Pragmatyzm, flegmatyczność, anemiczność tej drużyny były zauważalne od dawna, dobre wyniki przykrywały to co widać było gołym okiem. Aż do dzisiaj, kiedy dostaliśmy kubeł zimnej wody z kawałkami bryłek lodu...
Wygramy pewnie mistrzostwo, możliwe że wpadnie też Puchar Króla - bardzo fajnie. Latem przyjdzie pewnie Griezmann i... co z tego? Skoro wciąż ta drużyna będzie pragmatyczna, ostrożna, anemiczna, a przy wyniku 1/2:0 zamiast dobić rywala to będzie wchodził z ławki defensywny gracz by bronić wyniku?
Nie tędy droga Barcelono, nawet jak przynosi to w większości dobre wyniki.