- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1624 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1624 Culés
13
Kuźwa z Sevillą potrafiliśmy w minute zrobić z 2-0 na 2-2, do końca sie łudziłem, że z Romą wbijemy jedną bramke... mija już kolejny dzień, a ja nadal mam ból tyłka.
1
@gryfiT. No to zostały Ci czopki
16
@gryfiT. Nie przejmuj się. W półfinale z takim podejściem naszego wybitnego trenera byśmy dostali baty od każdej z 3 drużyn i tyle by było.
4
@kuba1624 Kto tam wie jak byłoby w półfinale, niestety o tym się nie przekonamy
0
@FcBforever221 No w półfinale to już zaczelibysmy grać na maxa, piłka by chodziła jak po sznurku, a prowadząc 5-0 do połowy Valverde kazał by swoim piłkarzom iść po kolejne bramki. Wiadomo. :D
3
@gryfiT. Nasze odczucia to mały pikuś. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co muszą przeżywać po takim meczu zawodnicy Barcy. Messi .... szkoda nawet próbować to opisywać.
A za dwa tygodnie w półfinale Roma zostanie wdeptana w ziemię a my będziemy się zastanawiać jakim cudem oni pokonali Barce.
0
@Jordi10 Mnie najbardziej zabolało gdy operator kamery pokazywał Inieste który patrzył na mecz i miał łzy w oczach :(
0
@Jordi10 Co Messi odczuwa? A Ty co być odczuwał mając co miesiąc z 10mln euro? Smutek? :)
3
@jeonek A Ty myślisz, że jak on zarabia za granie gruby hajs to nie ma przy tym ambicji sportowych?
1
@jeonek Gdyby myślał tylko o kasie to już dawno wybrałby inny klub, inną ligę.
1
@kuba1624 W ostatnim meczu w naszej drużynie nie było widać żadnych ambicji..
0
@Anginka To akurat nie zarzut do Leo, tylko do trenera.