- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
2
Muszę przyznać, że Real ma w tym sezonie bardzo trudną drogę w półfinale. Grupa też łatwa nie była. Można powiedzieć, że mają równie trudno co Barca w 2015. Jeżeli wygrają to grając z najlepszymi.
18
@ShinobiQWE Dokładnie, takie same przemyślenia mnie dziś naszło. Jeśli wygrają LM to zasłużenie.
6
@arczi1899 Zasłużenie? Rozumiem, że mieli trudnych rywali, ale bez pomocy arbitrów nie obyło się :) A co będzie jeszcze dalej? Zobaczymy :)
1
@Sawik_10 To mówisz, że tutaj nie było faulu? :)
https://www.facebook.com/MadridismoLeyo/videos/1990543497940397/
5
@_Deco_10 Jeżeli Benatia trafił piłkę a powtórki pokazują, że trafił to nie było. Nie każdy kontakt to jest faul. A tutaj był kontakt w piłkę. Gdyby to było jeszcze nakładką to bym zrozumiał. A normalna interwencja.
0
@Sawik_10 Zawodnik atakujący stoi na 5 metrze od bramki, piłka jest od niego 1 metr a tymczasem obrońca nie ma szans na wyprzedzenie napastnika więc popycha go w plecy a następnie kopie w klatkę piersiową nie trafiając w piłkę, bo w żadnym momencie Benatia nie trafia w piłkę.
Faktycznie normalna interwencja. :)
2
@_Deco_10 Na powtórce którą pokazałeś nie widać jak popycha zawodnika, ale widać jak zabiera tę rękę. Ponadto widać jak dotyka piłki, która odskoczyła. Coś jeszcze?
0
@Sawik_10 Rozumiem, że oglądasz tą powtórkę w okularach kibica Barcelony bo inaczej nie da się zrozumieć Twojego opisu tego zajścia.
Piłka cały czas leci jednym torem aż trafia na klatkę Vazqueza, a popchnięcia wcale nie widać :)
0
@Sawik_10 Zawsze potrzeba troche szczescia. Barca tez je miala. Szczescie sprzyja lepszym.