- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
1
Mecze w lidze do końca sezonu:
- Celta (wyjazd)
- Depor (wyjazd)
- Real (dom)
- Villarreal (dom)
- Levante (wyjazd)
- Sociedad (dom)
Moje zdanie jest takie, jeśli jutro chłopaki nie przegrają na Balaidos powinni wygrać ligę bez porażki. Wiem, że wciąż jest jeszcze mecz z Realem na CN, dodatkowo nie wygraliśmy z nimi w domu od 2 sezonów, ale nie wierze w to, że z nimi ten mecz przegramy.
0
@wachaFCB No zobaczymy jak to będzie ;)
1
@wachaFCB Tez tak myślę...ale tez uważałem, ze z Roma nie przegramy 3:0
0
@Bagsik88 tutaj wątpię ze ktokolwiek tak uwazal - to bylo zaskoczenie jedno z top5 w moim kibicowskim zyciu (obok odrobienia strat przez Liverpool w finale LM 2005; Barcy z PSG 6-1 na pewno)
Celta wydaje sie na papierze najtrudniejszym starciem (rowniez z uwagi na zlbizajacy sie CdR), ale warto zauwazyc, ze Deportivo odzylo. Teraz Deportivo gra z Sevilla (ktora moze to odpuscic) i ma "tylko" 5 pkt strat do Levante.
Klasyk moze by o tyle latwiejszy, ze Real bedzie mial w glowie LM - pamietam wprawdzie klasyk w sezonie 12/13 - gdzie Real wyszedl dosc rezerwowo na SB i jednak nas ogral (w koncu to klasyk), ale jednak ta Celta i wyjazd w lidze to duza niepewnosc dla nas ostatnio
0
@mekston tam ten klasyk był za Tito, który podstawowej jedenastki praktycznie nie zmieniał...byliśmy po meczu z Milanem, gdzie przegraliśmy 2:0, wtedy był okres, iż słabo graliśmy w Styczniu czy Lutym.
0
@Bagsik88 Wlasciwie tamten klasyk byl za Roury