- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
6
https://pbs.twimg.com/media/Db8P7DuXkAAGbjX.jpg
Tak wyglądała noga Mandzukicia po wczorajszym ostrym faulu Vecino, Chorwat doznał głębokiego rozcięcia skóry i założono mu 10 szwów, mimo to dotrwał do 66 minuty meczu. Ale według wielu tutaj czerwo wcale się nie należało...
3
@Forza_Juve Ojej rozcięta noga po spotkaniu na najwyższym poziomie, bedzie żył?
Szkoda, że dla Pjanicia kartek zabrakło
3
@Forza_Juve Jak ktoś na La Rambli szkaluje inne zespoły niż Real, to zapewne chodzi o przegrane kupony. Dzisiaj otrzeźwieli i już takich głupot nie piszą.
0
@Forza_Juve Należało tak samo jak 4 żółte kartki które powinien zobaczyć Pjanić
0
@Pusshi W drugiej połowie Pjanić na pewno powinien dostać przynajmniej jedno żółtko, ale według mnie to byłoby skumulowanie 4 fizycznych starć na pograniczu faulu. Nie widziałam natomiast pierwszej kartki, tzn widziałam powtórkę z której wynikało, że faulował Higuain, a kartkę z niewiadomego powodu dostał Pjanić. Ale Orsato mógł się pomylić, uważam, że to beznadziejny sędzia, w dodatku technicznym był Tagliavento-chyba jeszcze gorszy. Ale oni są raczej antyJuve(Orsato to chyba rodowity Neapolitańczyk, a Tagliavento-Interista)
0
@Socjopata Dostał żółtą przecież, nie wiem czy zasłużoną(tak jak wyżej-widziałam tylko powtórkę z której wynikało, że faulował Higuain), a poza tym miał kilka ostrych starć fizycznych o piłkę, nie zaliczył jakichś celowych czy wyjątkowo brutalnych fauli-jedynie ta sytuacja z Rafinhą była kontrowersyjna, ale to też jakby nie patrzeć była walka o piłkę, a że Rafinha jest słaby fizycznie... ale nawet pokazanie tutaj żółtka(i w konsekwencji czerwa) mogłoby być błędem w obliczu wątpliwej pierwszej kartki.
P. S. Serio postawiłeś na Inter, wiedząc, że Juve walczy o mistrzostwo?