- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
29
Uwielbiam dyskusję z dziewczyną, przykład z dzisiaj rano:
- I kto wczoraj wygrał LM?
- Nikt, dopiero Real awansował do finału, pokonując Bayern.
- Przecież wczoraj zremisowali, to jak pokonali?
- Ale w dwumeczu Real wygrał pierwsze spotkanie, a drugie zremisował, więc gra dalej.
- Aha, a kto jeszcze gra w finale?
- Dzisiaj się dowiemy po meczu.
- Znowu dzisiaj mecz?!
- Przedostatni w tym sezonie (iks de).
- A kto gra?
- Roma z Liverpoolem.
- A gdzie Barcelona?
- Odpadła tydzień temu z Romą.
- Aha, to za kim jesteś?
- Za Liverpoolem.
- A ja za Romą (jak zawsze przeciwko mnie, mały karaluch).
- A znasz kogoś, kto gra w tej Romie (oczywiście, że nie, bo nie wie ilu piłkarzy biega po boisku).
- No pewnie.
- To powiedz, może też znam.
- Nooo... Don Dżiowani.
- ...
- Heh.
#nie #daję #rady #help #me #please
2
@Escobarcelonista Czyli jak Ty w finale bedziesz za Liverpoolem to ona za Realem? Zmien dziewczyne ;_;
13
@Escobarcelonista Ale mnie denerwują te hasztagi całe.
1
@Escobarcelonista graliśmy mecz z Romą tydzień temu ? co Ty ją w błąd wprowadzasz ;]
4
@Escobarcelonista dobre hasztagi
1
@SympatykBarcelony Jakbym powiedział, że dwa tygodnie temu, to by pytała co oglądałem tydzień temu XD
3
@Escobarcelonista „Jak zawsze przeciwko mnie mały karaluch” jakbym widział zachowanie mojej dziewczyny w stosunku do mnie :DDD
1
@Kibic1998 To chyba mało instagrama i Twittera używasz :D
1
@Escobarcelonista Cringe
1
@Bykunn Niektórym jest to zbędne do życia. Mi osobiście Facebook wystarczy, choć ostatnio jestem na nim jak pisze z kimś, chce coś kupić, sprzedać na grupach czy czasem raz na rok dodam zdjęcie ( btw ostatnio nawet zapomniałem jak się robi albumy itd )