- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
0
Witam chce sobie zrobić dziś fryzurę jak Rakitic, jaką farbę powinienem kupić?
12
@reloaded Do włosów.
10
@Gaucho Dzięki, ty podobno używasz do butów:)
0
@reloaded Chcesz na stałe czy chwile? Bo jesli na chwile to mozesz szamponetka w kolorze białym. A jeśli na stałe, to myśle ze farba o kolorze ekstra jasny blond powinna dać rade :)
0
@gorgota Na stałe, dzięki:)
0
@gorgota z ciekawosci, szamponetka na ile gwarantuje kolor?
5
@reloaded Zależnie od koloru włosów. Radziłbym tobie skorzystać z usług fryzjera (koszt zależnie od salonu; 70-100pln na męskich włosach) niż samemu babrać się farbą koloryzującą, bo wyjdą rude włosy i będzie trudniej je odratować. Jeśli chcesz przejść na jasny blond to nie obejdzie się bez rozjaśniacza. Sam popalisz skórę, dlatego lepiej pójść do salonu fryzjerskiego w tej kwestii.
0
@Szczepano Mi kolor dzika wiśnia z blond włosów schodził prawie 2 miesiące przy myciu włosów 2 razy dziennie plus czasem cytryna :) na opakowaniu "do 10 myć". Nie polecam
0
@Szczepano Nie jestem ekspertem ale masz na niej ilość myć włosów po której teoretycznie powinna zejsc :) Więc to zalezy od tego jak czesto myjesz wlosy :)
0
@joloskyy haha,ok ;D a co to za pomysł,że dzika wiśnia?;D
1
@gorgota wiem,tylko to pewnie też zależy od włosów.. ;D kiedyś za małolata miałem zajawkę żeby sobie zrobić platynowe włosy,za krótko trzymałem farbę i miałem kolor żółtka z jajka.. ;D
0
@Szczepano a nie wiem, poszedłem kupić dezodorant, a wyszedłem z szamponetką. Skusiła mnie nazwa :)
0
@Szczepano Może przegrał jakiś zakład;D
0
@reloaded też o tym pomyślałem ;D