- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
0
Jakiś serial podobny fabułą do la casa de papel? Albo jakiś inny po hiszpańsku, niekoniecznie podobny? Na szybko potrzebuję czegoś dobrego, bo przeglądam od 20 minut listy z serialami i nie mogę się na nic zdecydować.
3
@xwiktoriax Narcosa obejrzyj. :-)
0
@ViscaBarca123 Dużo obejrzałam, nie wiem gdzie skończyłam i musiałabym zaczynać od początku :D
1
@xwiktoriax Kilka lat temu słyszałem o serialu "El Barco", ale nigdy się nie przekonałem do niego i nie obejrzałem. Wyglądał mi na typowy serial dla nastolatków, jednak oceny ma niezłe, więc dobrze jakby ktoś obejrzał i dał swoją opinię. :)
2
@xwiktoriax "13 powodów" powinien Ci sie spodobac, akurat 18 maja wyjdzie drugi sezon
0
@Tomicco Mogłam napisać, które oglądałam bo ten też mam za sobą :D tak samo jak mr. robot, the 100, riverdale, gra o tron, black mirror, stranger things, prison break, breaking bad mi nie podeszło, suits, bates motel, the end of the fucking world, dr. house - te obejrzane między innymi :D
2
@xwiktoriax To polecam "Strzelec" w takim razie, mocno wciagajacy.
Inne propozycje to jeszcze "Podejrzany" czy "Limitless".
1
@xwiktoriax El Chapo, mnie troszkę znużył ale może Ci się spodoba.
2
@xwiktoriax Polecam jeszcze "Szpieg D'83". Niemiecki serial o agencie NRD, który udaje wojskowego z RFN i szpieguje dla wschodnich Niemiec. Świetna ścieżka dźwiękowa( muzyka z lat 80') i wciągająca fabuła.
1
@Tomicco Dobry serial, tylko według mnie następny sezon jest niepotrzebny, bo wszystko się już wyjaśniło.
0
@fcbarcafan19 Zerknij sobie trailer nowego sezonu, jak jakis serial akcji, ale mysle, ze bedzie calkiem dobry.