- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 641 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 641 Culés
15
PKN Orlen weźmie na siebie opłatę emisyjną w wysokości 10gr, nad którą trwają pracę w Sejmie, więc zwykły "Kowalski" nie odczuje podwyżki.
Ostatnie wzrosty cen paliw mają związek z zerwaniem atomowego dealu z Iranem i powrotem sankcji, załamanie rynku wydobywczego w Wenezueli i rosnącym napięciem w Zatoce Perskiej.
1
@Delolen Ta opłata emisyjna to ten podatek od pisiorow czy cos innego, bo nie jestem w temacie :)
14
@Delolen Bez urazy,ale to zwykła naiwność. Niby skąd Orlen ma kasę jak nie właśnie od Kowalskiego? To tak, jakby dziecko powiedziało,że kupi słodycze za swoje a pieniążki miało tylko z kieszonkowego:D
5
@Delolen Tylko Orlen ma stacje w Polsce? I tak mają najdroższe paliwo. Natomiast głupotą jest mówienie że ceny w wzrosły bo ropa drożeje. W 2011 r baryłka kosztowała 122$ a w 2014 109$ teraz kosztuje 75$ a sam dolar jest cały czas na niskim poziomie. Gdyby wnioskować z tego co jest napisane to paliwo kosztowałoby ponad 7 zł przy cenach ropy z lat które podałem. A nie przypominam sobie takich cen w Polsce
0
@Janiama Cierpliwości:) za chwilę tyle będzie kosztowało ;)
18
@ksobi Jestem pewny że będzie rosła cena a oczywiście zawsze PIS na coś zgoni. Jak nie na zgniły zachód to na dziki wschód.
1
@Janiama Tusk mówił że po wyborach to paliwo może być nawet po 7 zł. On ma to gdzieś.
0
@Delolen Kolejne kłamstwo pisokomuny.
Oglądałeś wczoraj mecz?
1
@Janiama Może jeszcze nie zauważyłeś, ale ten użytkownik to taki fanboy pisu i co by nie zrobili to zawsze tacy jak on będą szukać wymówki.
0
@Janiama Niestety, w cenie benzyny w Polsce największy udział ma podatek. Pod względem procentowym podatek ten jest zdaje się najwyższy na świecie.
1
@JimMorrisonFCB O ile pamiętam 60%ceny paliwa to właśnie podatki i wszelkiej maści opłaty
0
@MarioVeB! Co jest kłamstwem "pisokomuny"?(niektórzy naprawdę mają wyobraźnię swoją drogą, podziwiam inwencję twórczą i hipokryzję :D)
Kłamstwem jest, że ceny rosną z powodu kryzysu w Iranie, co jest oczywiste? (ceny rosną zresztą nie tylko w Polsce, w innych krajach europejskich również) Czy to że Orlen weźmie na siebie opłatę emisyjną wprowadzoną przez rząd? (a nie została jeszcze wprowadzona z tego co się orientuję, więc jeśli to wg. ciebie jest kłamstwo toś chyba wróżka, że przyszłość widzisz). Twój dzień bez doczepienia się do czegoś byłby chyba dniem straconym :D