- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
63
Znajdź kogoś kto będzie cię przytulać jak Pique Inieste :')
https://scontent-atl3-1.cdninstagram.com/vp/942ad13c6f7adee05c2a2b237e23424f/5B85C815/t51.2885-15/e15/fr/p1080x1080/32698649_207188539896486_5835589073145692160_n.jpg
1
@Pusshi Podaj adres coś poradzimy :')
0
@Pusshi Nic mnie tak nie rozczula jak wysoka osoba przytulająca tę mniejszą, praktycznie chowając ją sobie pod brodą :D
35
@Pusshi https://bit.ly/2Lmkaku
0
@Striker No homo :') XD
0
@Nigaki Jak Czarna Wdowa i Hulk :D
6
@damianex10 Jakby ktoś chciał na mema to skleiłem oba xD
https://srv4.imgonline.com.ua/result_img/imgonline-com-ua-twotoone-BYkkseCuVWtgswJI.jpg
0
@ksobi Na przykład :D
0
@Nigaki Aż bym wrzucił niestosowny obrazek xdd
0
@Socjopata Na pewno nie byłoby to coś, czego już nie widziałam. Próbowałeś kiedyś googlować My Little Pony i nie wyjść z emocjonalnymi bliznami na mózgu? xD
1
@Nigaki Po tym co pisałaś ostatnio nie byłbym zdziwiony ;]] JByl taki obrazek na którym pewna mała blondyneczka była trzymana za głowę przez czarnoskórnego mezczyznexD Tak w zasadzie to był film, jeden z użytkowników ma z tym avatar, bardzo rozczulające xD
0
@Socjopata Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło :D
0
@Nigaki Liczyłem na zniesmaczenie xD
0
@Socjopata Wyskocz z czymś mocniejszym, to może mnie zniesmaczysz :D
0
@Nigaki Jesteś zbyt śmiała, trochę podejrzane
0
@Socjopata Wydaje Ci się :D
0
@Nigaki Nie będę zrażał do siebie ludzi, jeszcze chce tu trochę posiedzieć xD
1
@Socjopata Nie zraziłeś ich byciem kibicem Realu, więc chyba nic Ci nie grozi :D
0
@Pusshi Ma ktoś może to zdjęcie w 1820x1080? Bo udało mi się tylko w 1280x720 znaleźć