- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 905 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 905 Culés
7
" Doszliśmy do tych wyborów po wielu długich i trudnych dyskusjach. "
-Argentyński trener o braku powołania Icardiego. Ciekawe czy sam w to wierzy :D
" Piłkarze powołani do kadry identyfikują się z naszym stylem gry tak bardzo, jak to tylko możliwe. " - Pipita szczególnie :D
1
@MESSIah16 Po co ta ironia?To całkowicie logiczne wypowiedzi.
5
@busquets5 Bo ja poza meczem z włochami tam żadnego stylu gry nie widziałem, podawanie do Leo i niech nas ratuje, bo sami nie potrafimy z peru,boliwiami itd, po to ta ironia, że już w kościach czuje, jak to się skończy, jak Kun w pełni sprawny nie będzie i zagra Higuain.
1
@MESSIah16 Odpowiadasz wymijająco.Ja tam nie mam wwątpliwości że decyzja o niepowolaniu Icardiego była wielokrotnie omawiana w sztabie,tak samo jak nie man wątpliwości co do tego że zawodnicy starają się identyfikować ze stylem druzyny.
0
@busquets5 Ciekawe czym ten sztab szkoleniowy Argentyny się sugerował, żeby nie powołać Icardiego?
1
@alegre84 A chciałbyś mieć w drużynie kogoś kogo nikt nie trawi przez odbicie żony kumpla?Atmosfera byłaby lekko słaba,co?
0
@busquets5 Skąd wiesz, że nikt? Wielu zawodników nie pamięta tamtej afery, wątpie że taki Dybala ma z tym problem, skoro to nie jego życie.
0
@MESSIah16 ale ty płaczesz o tego icardiego .Jakby cokolwiek zmienił w kadrze.
0
@MESSIah16 Moim zdaniem słusznie się stało , chociaż Icardi to świetny grajek to Argentyna ma najlepszą przednią linie na świecie a po co psuć atmosferę.
0
@busquets5 A skąd wiesz, że go nie trawią? Powiedział Tobie o tym Dybala, Igła, Masche, Romero. Czy może Messi go nie lubi? Z drugiej strony to bez znaczenia czy Icardi jest w tej kadrze czy nie, bo na fazie grupowej Argentyna i tak zakończy mundial :D