- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
46
Najwięcej wykreowanych okazji bramkowych dla Barcelony w ostatnich 4 sezonach ligowych:
2014/15: Lionel Messi (93)
2015/16: Neymar (101)
2016/17: Neymar (91)
2017/18: Lionel Messi (87)
@Squawka
Neymar to był geniusz, a dzisiaj ktoś nazwał go "Geymarem". Nazwać tak naszego byłego zawodnika, który dał nam tyle radości. Co za żenada.
5
@ViscaBarca123 Ja najbardziej nie rozumiem o co mają żal kibice do niego. Przecież zawodnik przed transferem nie może nic mówić bo załóżmy gdyby powiedział w czerwcu odchodzę do PSG a potem coś by poszło nie tak i PSG by z niego zrezygnowało
to jakby miał się tłumaczyć?
W okienku transferowym milczenie jest złotem.
Zresztą w Barcelonie nie zapowiadało się zbyt dobrze - trener niewiadoma, dziwne wzmocnienia, brak transferów do środka więc PSG wcale nie wydawał się głupim wyborem
0
@ViscaBarca123 Ludzie są niewdzięczni.
1
@ViscaBarca123 Dokładnie. Rozumiałbym to, gdyby przeszedł do realu. To byłoby świństwo zarówno wobec klubu, zawodników, jak i kibiców. Zrobił moim zdaniem błąd (sądzę, że z perspektywy czasu też tak uważa), ale to już jego sprawa. Dał nam wiele radości i czynnie przyczynił się do historycznego trypletu.
0
@ViscaBarca123 Tutaj jest tylko jedna racja. Racja wiekszosci. Jednoczesne wysmiewanie kibicow z realmadrid przy podobnym zachowaniu.
1
@LuisSalvano Nie przejdzie do Realu. Gdyby mial taki zamiar, to zrobilby to juz dawno w 2006 roku i bylby ich wychowankiem.
0
@Rewolucja123 A gdzie ja zasugerowałem, że w ogóle miałby chociażby rozważyć przejście do realu?
0
@LuisSalvano Gdybasz.
0
@Rewolucja123 Nie, poprostu źle odczytałeś mój komentarz. Napisałem, że rozumiałbym utratę szacunku do Neya, gdyby przeszedł do realu (domyślnie - w ostatnim, letnim okienku).
0
@puziols Ja mam pretensje ze specjalnie czekał do sierpnia żeby zgarnąć 20 milionową premie.
0
@Eto'o9 R10 A Ty byś olał 20 milionów?
0
@HueHueszki Nie, ale nie byłbym c*@jem i jeśli wiedziałbym, że odejdę to nie ustalałbym tego w kontakcie, bo jest do jawne oszustwo, po prostu i dobrze, że zarząd mu ich nie zapłacił.