- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
4
Ramblowicze, jako że jestem na tej stronie już 100 dni, zapragnę się z Wami podzielić przemyśleniami dotyczacymi tego sezonu.
Otóż kibicem Barçy od trypletu w 2009, wtedy Ich gra mnie fascynowala. Potem śledziłem mecze, ale jak straciłem kilka meczów to nie było tragedii. W tym roku, po sromotnej porażce w Superpucharze postanowilem, że znowu zwiąże się mocniej z Dumą Katalonii. Dowodem tego jest moje konto na tej stronie ;). Uzależnilem się od La Rambli...
A teraz już o tym sezonie:
Fatalny sierpień, odejście Neymara, przegrane w Superpucharze, sprowadzenie Paulinho za (!) 40 mln euro. Mimo to na początku Barça wygrywa po kolei wszystkie mecze a Real często się potyka, nawet ze słabszymi rywalami. Barcelona wychodzi na prowadzenie w tabeli i utrzymuje kilkunastupunktowa przewagę. W LM też bardzo solidnie.
Zimowe okienko transferowe i sprowadzenie Coutinho dało nadzieję na tryplet. Niepokonana w lidze Blaugrana trafia na Romę, kibice już wybierają rywala w półfinale. Potem szok, niedowierzanie i rozpacz, lekko oslodzona zdobytym w świetnym stylu Pucharem Króla.
Potem jedynym silnikiem napędowym dla Piłkarzy był Klasyk i sezon bez porażki w lidze. Klasyk w dziwnych okolicznościach i fatalnym sędziowaniu na remis, lecz potem porażka, znowu bez zaangażowania z Levante, RSSS to już piękne pożegnanie Don Andresa, a teraz jeszcze finał LM (YNWA!) i MŚ, które są dla mnie najlepszym okresem pilki nożnej.
Podsumowując: sezon z dubletem - sezon udany. Ernesto Valverde miał trudne zadanie i wywiązał się z niego całkiem dobrze.
Ocena 7,5/10
Vamos!
Komentarz usunięty przez użytkownika