- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
3
No i w temacie Złotej Piłki nic nie poszło do przodu, że tak powiem. Salah zszedł z kontuzją, Ronaldo nie zagrał (znaczy zagrał, ale tak jakby go na boisku nie było) i dalej mamy wielką niewiadomą jak na razie.
Messi na czele, za nim CR i Salah, tak to widzę teraz. Zadecydują niewątpliwie Mistrzostwa Świata.
8
@bixmix Na czele jest CR7, dużo będzie zależeć od mundialu można wręcz powiedzieć wszystko.
1
@DonAndresFCB Na czele CR za 2-3 dobre mecze w LM ? :D Błagam...
4
@bixmix Następny się łudzi. Powtórzę to co napisałem wczoraj: Na dzień dzisiejszy, Ronaldo ma ZP jak w banku. Aby się to zmieniło, Messi musiałby zagrać fenomenalny mundial, przy jednoczesnej wtopie Portugalii, a biorąc pod uwagę, że Argentyna nic na tym mundialu nie ugra, można śmiało stwierdzić, że Ronaldo odbierze kolejną ZP.
1
@bixmix Ale wygrał LM gdzie był królem strzelców. Tylko jeśli Ney lub Messi wygrają Mundial to się zmieni.
0
@bixmix niestety tak to działa
1
@bixmix Messi 19 bramek w 19 meczach
Ronaldo 22 bramki w 15 meczach
Stawianie Ronaldo ponad Messiego to głupota, ale umniejszanie Portugalczykowi też nie jest uczciwe.
Zdecydują mistrzostwa świata i myślę, że to Leo stoi na uprzywilejowanej pozycji w nadchodzącym turnieju.
1
@bixmix Nie ma co patrzeć na to kto jest faktycznie najlepszy na boisku. Złota Piłka to niestety nie jest nagroda za bycie najlepszym :(
Ronaldo wygrał LM i jedyną szansą dla Leo jest to by Argentyna doszła gdzieś powiedzmy do 1/2 MŚ, a Ronaldo nie istniał i najlepiej jakby Portugalia nie wyszła z grupy.
Choć oczywiście uważam, że na nagrodę na dzień dzisiejszy najbardziej zasłużył Messi to jednak znając realia jej przyznawania to Ronaldo jest faworytem :/
0
@bixmix Serio co roku jest ta sama sytuacja i zawsze decyduję o tym Lm.
0
@Misanthrope Uwielbiam te wasze przewidywania odnośnie Argentyny i tego, że nic nie ugrają, mają znakomitego trenera, który jak poukłada tę drużynę jak należy to rywale mogą mieć problemy