- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
0
tyle było juz tu pytań o faworytów lub drużyn, które mogą być czarnymi koniami, to ja trochę odwrócę pytanie: która drużyna może całkowicie zawieść( oprócz Anglii i Belgii, które to robią ostatnio notorycznie)?
3
@FCB24 Moim zdaniem będzie to Francja i Argentyna
0
@FCB24 Francja/Niemcy
0
@FCB24 Mam dziwne przeczucie, że to nie będą Mistrzostwa Świata Niemiec i skończą przygodę w 1/4
0
@Pusshi Francja?? takiej odp się nie spodziewałem :D
5
@FCB24 Bardzo młody niedoświadczony skład, słaby trener, nie zdziwi mnie jak szybko skończą :D
1
@FCB24 Niemcy. Francja też wątpię, by dużo osiągnęła.
1
@FCB24 Tak jak kolega wyżej uważam, że Argentyna. Uważam, że mogą rozgrywki skończyć już nawet w fazie grupowej. Dlaczego? Bo tam nie ma drużyny. Co z tego że jest tam Messi, jak nie ma z kim pograć, bo wszyscy oddają mu piłkę i liczą, że sam im wszystko wygra. Chorwacja i Islandia to nie ogóry i w przeciwieństwie do Argentyny grają jak zespół. Chciałbym się mylić, ale eliminacje nie napawają optymizmem, bo nie oszukujmy się, gdyby Messi nie wrzucił najwyższego biegu na meczu w Ekwadorze, siedzieliby sobie z czipsami przed telewizorem, a nie grali na Mundialu.
3
@FCB24 Moim zdaniem Holandia z Wlochami
1
@FCB24 Polska i Argentyna
0
@Socjopata W byłem pewien, że Chile.
3
@Griezmann7 Liczę na to że Islandia wyjdzie z tej grupy nawet kosztem Argentyny. Niesamowicie ich lubię od Euro
0
@Pusshi Też ich lubię. Grają bardzo fajnie i zespołowo, a nawet mają kapitalne wyniki, patrząc w jakich drużynach gra większość ich graczy. Kibiców też mają genialnych.
8
@Pusshi Ale Messi! Jak tak możesz, gdzie Twój patriotyzm i miłość do Argentyny.. xD
0
@Socjopata A no tak, Argentyńczycy będą oburzeni XD
2
@FCB24 Niestety może to być Polska od której wymaga się przynajmniej wyjścia z grupy
0
@FCB24 Polska, Chorwacja,Portugalia