- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
3
Czytam sobie na stronach Interu Mediolan jakieś informacje o Rafinhii i według "fcinternews", dziś minął okres, w którym klub z Włoch mógł wykupić Brazylijczyka z Barcelony za 35 mln. euro + 3 mln. bonusu. (tak wiem, że u nas też jest o tym artykuł) Inter ma zamiar negocjować z Barceloną i chcą wypożyczyć go na 2 lata, po czym musieliby go wykupić.
Mam nadzieję, że zarząd Barcelony nie ulegnie i w końcu uzyskamy porządne pieniądze ze sprzedaży. Nie ma co ukrywać, że Rafinha odżył w Interze, czytam opinie kibiców i większość bardzo chce jego pozostania, kilka razy specjalnie właśnie dla Rafinhii oglądałem mecz Inetru i prezentował się dobrze. Sam Brazylijczyk powiedział, że chce zostać we Włoszech. Nie dziwię się Interowi, że próbuje zejść z ceny, patrząc na to co w ostatnich latach wyczynia Barca ze sprzedażami.
Inter już raczej pogodził się, że nie uda im się zatrzymać Cancelo, bo Valencia jest nieugięta. Muszą pilnować się co do FFP, ale jakoś nie przeszkodziło im to na wydania ponad 20 mln. na 20-letniego napastnika z ligi argentyńskiej. Nie powinniśmy zgadzać się nawet na kolejny rok wypożyczenia, już o tych dwóch latach nie wspominając. Do tego Inter otrzyma od Uefa za zakwalifikowanie się do LM 35,2 mln. euro + pieniądze, które będą zależeć od dalszych wyników w rozgrywkach.
14
@BaroPodertos Też uważam, że nie powinniśmy się uginać. Na Interze świat się nie kończy. Rafinha zareklamował się we Włoszech to moze znajdzie się kupiec. Już wystarczy, że jeden Deulo idzie za czapkę gruszek.
0
@BaroPodertos Jeśli nie udałoby się go sprzedać, to zawsze może zostać chociaż na te pół roku, patrząc na to, że pomocy będziemy mieli najprawdopodobniej tylko Busiego, Rakitica, Coutinho, Denisa i Paulinho.
0
@BaroPodertos Wydaje mi sie, ze Inter dostal tez 25mln za Kondogbie. Wiec raczej nie sa tacy biedni, ew. jakies dlugi