- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
1
Uwielbiam te porównania eriksena i ( cienkiego thiago) zdaniem ekspertów tej strony , spójrzcie na jakiej pozycji grał thiago a gdzie gra eriksen , Duńczyka możecie porównywać do coutinho który w pół roku u nas strzelił prawie tyle samo bramek co ten najlepszy pomocnik świata eriksen , thiago to gracz którego można porównać z rakiticiem , gdyby rakitic strzelił i asystował tyle co alcantara w bayernie to by było git ;)
2
@olejtm Chciałbym zobaczyć jak Thiago haruje tak jak Ivan. Według mnie tych dwóch też się nie da porównać bo na boisku mają zupełnie inne zadania, mimo że może operują w podobnych strefach
12
@olejtm idąc tym tokiem rozumowania, większość pomocników jest lepszych od Iniesty
1
@olejtm Szczerze, to nie rozumiem tych sporów o Thiago i Ericksena.
Jak dla mnie obaj to piłkarze światowej klasy. Thiago to typowy rozgrywający, natomiast Ericksen gra nieco wyżej, choć uważam, że na pozycji Thiago tez by sobie poradził. Fakt, że Thiago dosyć często łapie kontuzje, ale nie można umniejszać jego klasy, bo jego umiejętności sa bezsprzecznie na bardzo wysokim poziomie.
Ktokolwiek z nich przyjdzie do Barcelony będę bardzo zadowolony, bo obaj to piłkarze światowego formatu. Jeśli jednak zostalibyśmy w pomocy na przyszły z Rakiticiem, Busquetsem i Coutinho to też nie będę płakał, bo jak pokazał obecny sezon wszyscy trzej mają wielką jakość. Do tego mamy perspektywicznego Alene, Sergiego Roberto i Denisa, którzy jeśli dostaną szanse i zaufanie to spokojnie dadzą radę. Dlatego nie spinajcie się tak i troche wrzućcie na luz, bo jak dla mnie każda z powyższych opcji bedzie zadowalająca.
PS. Nie da się porównać Thiago z Rakiticiem, bo to piłkarze o zupełnie innej charakterystyce i stylu gry.
0
@olejtm Inieste też oceniasz po ilości goli?
1
@olejtm Naucz sie stawiac nawiasy