- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
3
Rafael Nadal w 1/2 turnieju French Open.
Nadal wygral ze Schwarzmanem 4-6, 6-3, 6-2, 6-2. Mimo, ze przegrywal 4-6 i 2-3 (po przelamaniu) to poznie wygral 16 gemow do 4 Szwarzmana.
Meczu nie ogladalem, ale zakladam, ze dzisiaj pogoda w Paryzu lepsza, co pewnie pomoglo Hiszpanowi.
W 1/2 zagra albo z Cilicem albo z Del Potro. Tam trwa jeszcze 3 set, ale najprawdopodobniej to Argentynczyk bedzie na prowadzeniu 2-1 w setach.
1
@mekston No pogoda ewidentnie pomogła Nadalowi.
4
@mekston Haha pogoda pomogla Nadalowi dobre. Od kiedy on musi na takie prezenty liczyc?
0
@Kuczek A nie ? W sensie nie oglądałem meczu również, ale do czasu przerw spowodowanych pogodą, to jednak Jego rywal rządził na korcie
0
@Bykunn Nie. Ja ogladalem. Po prostu Argentyczyk nie gral tak dobrze jak wczoraj i popelnial bledy. Chyba normalne, ze nikt w deszczu nie bedzie gral, więc co ma pogoda do umiejetnosci teraz.
1
@Kuczek haha :) No nie rozumiemy się widocznie. Pogoda ma to do rzeczy, że gdyby nie ona to mecz zakończył by się wczoraj i to pewnie porażką Nadala. Przecież nikt nie mówi, że Schwarzman jest jakimś szamanem i czerpie moc do grania z deszczu czy tam ze słońca :D
4
@Bykunn Przerwa wczorajsza nastąpiła przy stanie 1 0 w setach dla Argentyńczyka i 5 3 w gemach dla Nadala. Czyli szli już na 1 1 w setach.
0
@Bykunn Aa okej, sory :). Watpie, zeby przegral :p.
1
@Janiama Nie no pierwsza przerwa była w momencie kiedy jeszcze chyba Nadal przegrywał w drugim secie. Nie jestem pewien ale tak słyszałem.
EDIT mniejsza o to, wygrał chyba obiektywnie lepszy tenisista, niemniej zawsze szkoda jak mecz jest toczony w taki sposób
0
@Bykunn Tak było 3 2 ale przerwa długa nastąpiła przy stanie 3 5 na korzyść Nadala
1
@Kuczek nie do konca zrozumiales. BTW ja jestem za Nadalem.:)
Chodzi mi jedynie, ze powszechnie wiadomo, ze gdy temperatura jest niska, korty czesto sa ciezsze po deszczu albo po lekkich mzawkach to pilka inaczej sie odbija a Nadal nie moze w pelni wykorzystac swojego potencjalu (swojej techniki). Sam Nadal zreszta o tym mowil w jakich warunkach mu sie gra najlepiej.
Do tego napisalem, ze "pewnie pomogla" i nigdy nie napisalem ze gdyby grlai dalej wczoraj to by przegral.
Plus wlasnie kwestia dnia - wczoraj Schwarzman gral lepiej, a czasami forma dnia ma znaczenie.
0
@Kuczek Kiedy jest wilgotno piłki stają się cięższe przez co trudniej nadać im rotacji, a to właśnie rotacja jest główną bronią Nadala.