- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
5
Piękny poranek z wiadomością ze Antoni zostaje , chociaż dembele będzie się ogrywał i łapał pewność siebie , dopiąć transfer Lengleta oraz najlepsza opcja do pomocy będzie Thiago i mamy skład gotowy , pozbyć się vidala , rafinhii , gomesa i gitarka . Proste a jednak jak widać nasz zarząd ma z tym problem j wola buszować po Amerykach i oglądać jakiś graczy którzy będę do gry za 2-3 lata bo za nim złapią nasz system to mija pare miechow .
0
@olejtm D4uzyna traci możliwość kupienia gościa na poziomie zawodnika nr 4-5 Na świecie A Ty się cieszysz ?ciekawe czy tak będzie jak znowu odpadniemy z LM i ten m8tyczny rozwój Dembele
2
@dzynek Gdyby ten dembele miał chociaż okazje pomoc naszym w tej lidze mistrzów i zagrał w meczu z roma to wielce prawdopodobne ze moglibyśmy powalczyć o to trofeum , ale niestety super trener wolał kreatywnego paulinho wrzucić
0
@olejtm No właśnie trener woli zamiast niego Paulinho musi być fatalny na treningu
8
@dzynek Fatalny to ty jesteś
http://s.tvp.pl/images2/2/2/9/uid_22907488ad37acf5464577b29ba8aa1b1424987930689_width_720_play_0_pos_0_gs_0_height_405.jpg