- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
11
- Abidal: ''Rozmawiałem już Valverde o transferach. Odejście Iniesty? Nie możemy zastąpić Iniesty piłkarzem tej samej klasie i jakości. To niemożliwe. Transfer napastnika? To nie będzie czymś najważniejszym w tym okienku. Najważniejszą rzeczą będzie zbudowanie wielkiego zespołu. Będziemy rozmawiać o tym, żeby podjąć jak najlepsze decyzje. De Jong i Lenglet? Będziemy nadal pracować nad nazwiskami, które się pojawiły. Porozmawiam z trenerem na temat innych wzmocnień.'' [FCB]
- Abidal: "Chcemy, żeby Dembélé miał genialny Puchar Świata. Po nim odpocznie i wróci tutaj do Barcelony. Z niecierpliwością czekamy na następny sezon, żeby wydobyć z niego to, co najlepsze". [FCB]
- Abidal: "Rozmawiałem z Laportą i zawsze mówiłem to samo: jestem z Barçy i chcę dać wszystko co najlepsze temu klubowi." [FCB]
1
@BarcaInfo Miód dla moich uszu gdy słyszę takie rzeczy o Dembusiu:))