- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
1
Skoro temat transferu Thiago nie istnieje a De Jong nie przyjdzie tego lata to mam nadzieję że po za Arthurem przyjdzie ktoś do pomocy bo inaczej czarno widzę nasze poczynania w przyszłym sezonie.
Wiadomo jest Busquets , Coutinho i Rakitić którzy będą pewnie tworzyć naszą pomoc ale po za tym jest bieda. Paulinho nawet jeśli zostanie nie zaoferuje nic więcej po za bieganiem i dobijaniem na pustaka , Arthur to mimo wszystko niewiadoma , Alena wróci w grudniu , Denis w pomocy gra jak zagubione dziecko i my mamy tym walczyć o ligę mistrzów ??
Messi nas nie pociągnie , jemu potrzeba kolegów z odpowiednią jakością a nie graczy którzy nie dają najwyższej jakości .
Skoro nie Thiago , Nie Pjanić to walczmy z całych sił o Pogbę który podobno ma odejść z United . W Autobusie Mourinho się kisi a tu byłby wirtuozem a w dodatku co lubi ten pajac Segura ma znakomite warunki fizyczne więc byłby to transfer w 10 .
3
@Matiz123 Czemu widzicie w Pogbie coś niesamowitego? Oglądałem wiele spotkań z jego udziałem i ani razu mnie nie przekonał. Jest zbyt "drewniany" w mojej opinii.
1
@SoloszinkenFCB Jedyne lepsze opcje to Thiago i Verratti ale obaj nie są brani pod uwagę a nam trzeba gwiazdy z olbrzymimi umiejętnościami . Wole wydać 100-120 milionów na Pogbę niż 80 na Pjanica . Dla mnie on ma odpowiednie umiejętności tylko potrzeba mu klubu w którym mógłby pokazać ich pełnie czego nie robi w United.
0
@Matiz123 Któż to wie. Może i masz rację.