- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
1
Tite trener Brazylii na konferencji prasowej podał skład na jutrzejsze spotkanie ćwierćfinałowe:
Alisson
Fagner Miranda Thiago Silva Marcelo
Fernandinho Paulinho
Wilian Coutinho Neymar
Jesus
:))
0
@Norbaj66 I znowu Jesus :P Firmino ława :(
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 No i dobrze. Jak dla mnie jest lepszy od Firmino. Niech gra.
9
@Kamill10 Ale mówisz tak ogólnie, czy na podstawie występów na Mundialu? gdzie gra tooootalny piach.
1
@MesQueUnClub_87 A co ma grać? Brazylia nie gra jak Real i nie wrzuca każdej piłki w pole karne. Oglądałem wszystkie mecze Brazylii na tym Mundialu i wg mnie w każdym zaprezentował się solidnie. A Firmino? Strzelił bramkę z metra do pustej, nic wielkiego...
7
@Kamill10 A co miał pokazać wielkiego jak cały czas gra Jesus a on wchodzi na końcówki? Przynajmniej się potrafił znaleźć w dobrym miejscu, żeby strzelić na tą pustą, a Jesus odbija się tylko jak od ściany.
1
@Kamill10 Co było solidnego w występach Jesusa? Nie daje im absolutnie nic, nie nadaje się do gry kombinacyjnej, a nie będą grali na wrzutki przecież.
0
@Bykunn Wygląda na to, że na taktyce znasz się lepiej od samego Tite, który mówi, że jeden i drugi wnoszą bardzo dużo do taktyki. Nie nadaje się do gry kombinacyjnej? Pewnie dlatego Pep go uwielbia.
0
@MontelQ No nie wiem, ja się przyznaję, że nie oglądam City, ani na taktyce nie znam się za grosz. Ale oglądam każdy mecz Mundialu. Może Jesus nie trafił z formą, jest zmęczony sezonem albo co innego, ale gra beznadziejnie.
A nie wiem na co liczysz, że trener powie, że Jesus nic nie daje? Wiadomo, że będzie bronił zawodnika