- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
25
Dziękuje za takiego ćwierćfinały... A mecze Rosja - Chorwacja czy Anglia - Szwecja pewnie będą jeszcze gorsze. Jedynie nadzieja w Belgia - Brazylia. Niestety ten Mundial bez większych emocji. Niech już się kończy.
16
@Kamiloza91 "Ten Mundial bez większych emocji"
CO XD
0
@Kamiloza91 Co Ci się nie podobało w tym meczu lol... Nie było emocji?
6
@Kamiloza91 RPA czy Brazylia to były dużo lepsze turnieje niz aktualny
14
@Kamiloza91 Każdy mecz to musi byc 10 bramek, żeby według ciebie mundial miał emocje? Było dużo niespodzianek i dużo świetnych meczów.
0
@FCBMati10 Zgadzam się.
1
@Kamiloza91 Najlepszy mundial z trzech ostatnich.
1
@Kenxu Chyba z 4 dobre mecze. Gdzie ja napisałem, że chcę dziesięć bramek.
3
@FCBMati10 No szczególnie Hiszpania, która wszystkie mecze fazy pucharowej wymęczyła 1:0 :D Cudowny performance
0
@FCBMati10 a to dlaczego?
0
@Kenxu I przez te niespodzianki w ćwierćfinale będzie nuda i autobusy.
0
@Bykunn Nie no ale akurat mecz był beznadziejny
0
@Bykunn No to co z tego? Grali ładnie i zasłużenie turniej wygrali
1
@Jakdxb Może dla Ciebie. Nie będę Ci odbierać zdania.
0
@Bagsik88 Tamte jakos oglądałem z wiekszymi wypiekami na twarzy, moze atmosfera była lepsza, na niektorych meczach są puste miejsca
1
@Bartek22 Jutrzejsze mecze to będzie katorga dla oczu. Hiszpanie barany dały tyłka, a byłby ciekawy mecz Chorwacja - Hiszpania.
0
@Kamiloza91 to dlaczego wcześniejsze mundiale były lepsze od tego?
0
@Kamiloza91 Co bylo ciekawszego w poprzednich mundialach? Lepiej obsadzone ćwierćfinały?
1
@FCBMati10 Może po prostu dlatego , że młodszy byłeś?
0
@FCBMati10 w Brazylii dzieci zapraszali, żeby nie były puste trybuny w niektórych meczach...tu ten mundial masz niespodzianki, ale jednak faworyci przechodzą dalej i to jest fajne. tak naprawdę z faworytów to odpadli Hiszpanie....bo oni z Ruskimi, ale czy Argentyna z Francją czy Portugalia z Urugwajem.
1
@zadafcb O i to jest sedno tego wszystkiego
0
@zadafcb Może i tak, dużo większą frajde czerpalem z tamtych mundiali