- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
16
[nowy selekcjoner]
Fantastyczny wybór PZPN, czapki z głów. Nim się obejrzymy, ruszą pierwsze mecze kwalifikacji EURO. Być może mam mylne uczucie, ale podejrzewam, że zgrupowania i treningi będą wyglądały komicznie dla niektórych piłkarzy, w sumie dla większości. Nie wiem jakim cudem piłkarze znajdą z trenerem wspólny języki, skoro nasi zawodnicy to mentalni zwycięzcy, którzy na zgrupowanie przylatują helikopterem, a w międzyczasie są twarzami takich marek jak Gillette, Rexona, szampon, salon samochodowy, sieć komórkowa, Huawei, etc. Trener zwycięzcą nie jest i nie przemawia za nim żadna statystyka, nawet klub w curriculum vitae nie potrafi go chociażby zbliżyć do światła, w jakim poruszają się na co dzień Lewy, Glik, Szczęsny.
Jak ci zawodnicy mają podejść z pokerową twarzą i słuchać taktyki gościa, który najlepsze momenty kariery miał w Wiśle Płock.
Nawałka odnosił się z taką klasą, wzbudzał naprawdę solidny respekt.
Warto dodać z kim nasi kadrowicze mieli zaszczyt współpracować. Przepaść:
Szczęsny - Wenger, Allegri, Spaletti
Fabiański - Pellegrini
Glik - Jardim
Bednarek - Hughes
Piszczek - Klopp, Tuchel, Favre
Krychowiak - Emery
Zieliński - Sarri
Lewandowski - Guardiola, Ancelotti, Heynckes, Kovac
Milik - Schmidt, De Boer, Bosz, Sarri.
Na co dzień styczność z wielkimi szychami, by na zgrupowaniu czuć się jak na dożynkach.
9
@Escobarcelonista a Nawałka to wczesniej tez trenowal same tuzy futbolu.
0
@Escobarcelonista Z Nawałki na poczatku też się wyśmiewali, w książce TAJEMNICE KADRY wszystko jest opisane. Dajcie chłopu szanse i oceniajcie na koniec. Ach ta polska mentalność...
0
@piotrek_st Tak, zwalaj na mentalność. Najpierw pompowanie balona, że Boniek bierze kumpla z Włoch, bo kontakty. Jak się pojawiło nazwisko - Prandelli - to już w ogóle każdy kisiel w majtkach z ekstazy, że na ławce trenerskiej będzie KTOŚ. Potem jak zwykle w naszej "mentalności" jedno wielkie rozczarowanie. To nie kibice, to ludzie z PZPN.
0
@Escobarcelonista Z tym się zgodzę, że każdy miał kisiel ale gdzieś wyczytałem na twitterze od dziennikarza który jest blisko kadry i Bońka, że ta opcja włoska to był zwyczajny blef. Nie wiem ile w tym prawdy ale Boniek od początku brał pod uwagę tylko Polaka.