- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1838 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1838 Culés
2
Też uważam, że Kante nie pasuje do naszego stylu i to co napiszę poniżej to takie luźne, i prawdopodobnie głupie, przemyślenia.
Co sądzicie o 4-2-3-1 z Busquetsem i Kante na ŚPD. Od dłuższego czasu wiele mówi się o tym, że nie możemy grać 4-2-3-1 z Messim w roli '10' z powodu jego umiejętności defensywnych (a raczej ich braku). Może Kante byłby rozwiązaniem? Z tyłu, za wczesną kreację akcji dalej odpowiadałby Busquets a z przodu trójka Coutinho - Messi - Dembele myślę, że wynagordziłaby nam stratę kreatywności Rakiticia. Na słabszych przeciwników moglibyśmy wystawiać dwójkę Kante - Rakitić czy Rakitić / Kante - Arthur (grywał on dużo na pozycji ŚPD) i wtedy Rakitić / Arthur przejmowaliby rolę "kreatora". 4-2-3-1 jest też ulubioną / preferowaną formacją Valverde patrząc na jego karierę trenerską w poprzednich klubach.
1
@parpe Jakiś to pomysł jest, ale czy w Valverde byłby skłonny zrezygnować z Rakiticia? Zwłaszcza po tak świetnym mundialu?
1
@parpe Chcesz grać bez Suareza? xD
Gra bez środkowego napastnika, który odciągnąć uwagę od Messiego to samobójstwo, masz przykład Argentyny, czy Barcelony za Tito i Martino.
2
@BaRcA!FaN Jak bez Suarez'a. 4-2-3-1, więc skład taki:
Mats, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Kante, Busquets, Dembele, Messi, Coutinho, Suarez na szpicy :)
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BaRcA!FaN Dokładnie tak jak pinas pisze. Suarez na 9 z Messim za jego plecami i Coutinho i Dembele na skrzydłach
0
@parpe Dobra, mój błąd nie zrozumiałem.
0
@parpe Też o czymś takim myślałem gdy byłem młodszy, tyle że zamiast Kante miał być Mascherano. Teraz zdaję sobie sprawę że ta gra byłaby dobra, ale nie miałaby "płynności" wymaganej w stylu Barcelony. Wyglądalibyśmy jak dużo lepsza Argentyna.