- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 536 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 536 Culés
23
Tello #37, kto pamięta? Ah, ten jeden zwód, ten jeden zryw ciała. Nie myślałem, że jeszcze się nam na coś przyda. A tu proszę! Chce kogoś przekabacić do Betisu. I chwała mu za to! Na razie zrobił więcej niż zarząd.
2
@Escobarcelonista Betis gra bardziej po barcelonsku niz obecna Barcelona, wiec miałby dobrze.
Obecna Barca to klub Gomesow i Rakiticow, a nie technicznych, kreatywnych pomocnikow.
0
@Escobarcelonista Jeszcze Suareza sprzedadza za grosze i innych młodych a potem transfery za miliony
0
@Thanos Hmm, pomyślałem chwilę i doszedłem do wniosku, że gdyby Betis grał po barcelońsku bardziej od Barcelony, to zdobyłby mistrzostwo Hiszpanii, wygrałby Copa del Rey i pomału przygotowywałby się do starcia z Sevillą o Superpuchar Hiszpanii. A że barcelońską Barcelonę każdy dymał zwykłym ustawieniem autobusu i podniesieniem pressingu o 23% w skali Hajto, to gramy teraz takimi Ivanami. Ja nie narzekam, bo Barcelona to Barcelona. Dzięki Messiemu ta magia i miła piłka dla oka wciąż się pojawia.
0
@Thanos Uważaj, bo zaraz się zlecą obrońcy Rakitica i będziesz musiał użyć swojej rękawicy
0
@theszymox Powiedzieć ci, gdzie grają ci "młodzi", którzy w sezonie 13/14 zdobyli pierwszą młodzieżową Ligę Mistrzów? Raptem dwóch gra na najwyższym szczeblu w Hiszpanii.
https://www.transfermarkt.de/fc-barcelona-uefa-u19/startseite/verein/41584?saison_id=2013
0
@ngif Obrońcy Rakiticia?! :O
To on potrzebuje w ogóle obrońców, najlepszy piłkarz ubiegłego sezonu?