- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
3
Logika zarządu XD
> miej pięciu stoperów w klubie
> czterech z nich, to pewniaki do pierwszego składu
> piąty szklany, ale też się nadaje
> wystaw na sprzedaż szklanego
> wystaw na sprzedaż lub wypożyczenie Minę
> gościa, który pokazał się całemu światu w Rosji
> awansuj nastolatka z rezerw
> wychowanek
> rola czwartek stopera, mimo to "nowy Puyol"
> nikt się nie zgłasza po w/w dwójkę
> miej sześciu stoperów w składzie
> zaprzepaść nadzieje "nowego Puyola"
> baw się dalej i niszcz budżet nadal
0
@Escobarcelonista Diego znów nafukany
2
@Escobarcelonista Nie zapominaj o Marlonie - on dalej jest w klubie i póki co nigdzie nie odszedł.
0
@Showman O kurła, zapomniałem o Marlonie - nowym Cafu.
1
@GenerałXavi Logika użytkowników FCBarca.com:
> 19. lipca
> miej nadal nadzieję, że klub kogoś sprzeda
> faks
> oferta kupna
> Jose Antonio Rosales jednak zdecydował się na kupno miejsca parkingowego
> od poniedziałku nowy Seat przed biurami
> fałszywy alarm
> 19. sierpnia
> Gomes, Marlon, Douglas, Paco/Munir, Denis, Rafa, Vermaelen nadal w klubie
> łudź się nadal, że klub zarobi
> w międzyczasie Abidal ogłasza nowy transfer
> każdy cieszy japę
> po chwili
> każdy smutek
> kadra 30 osób
0
@Escobarcelonista Wychowanek powiadasz?
3
@Escobarcelonista Ok. Więc skoroś taki przemądrzały fifarafa, to ustalmy: jeśli do końca okienka pozbędziemy się któregoś z niepotrzebnych piłkarzy na pozycji ŚO, to w ramach ekspiacji napiszesz na la rambli jak głupie pisałeś komentarze i jak typowo malkontenckim użytkownikiem, tej strony jesteś.
0
@feiticeira Gorzej jak będzie miał rację l. Duma rozerwie go na strzępy.
Chociaż w sumie.... :>>>
0
@donleoJR Wiem, że nim nie jest, ale sporo ludzi tak o jakimkolwiek piłkarzu mówi, który ma awansować do pierwszej drużyny z rezerw. Wczoraj mi gość pisał, że dobrze mieć Denisa na ławce, bo lepiej mieć na ławce wychowanka, niż Gomesa.
0
@feiticeira Ale z ciebie cwaniak, jednego niepotrzebnego piłkarza. W ciągu czterech dni będziesz miał potwierdzenie odejścia Vidala (o ile już takie nie padło). Jak sprzedadzą wszystkich niepotrzebnych, to mogę nawet konto skasować, byś nie musiał takich malkontenckich użytkowników czytać. Pytanie co ty zrobisz, jak zarząd sprzeda dwóch, wypożyczy trzech, a kolejnych trzech zostanie w klubie? Fifarafa ty.