- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
21
Mnie zastanawia jedna rzecz, dlaczego w Barcelonie są takie wysokie zarobki. Modrić, Kross, Varane czyli kluczowi zawodnicy zarabiają około 4-5 mln. W Barcelonie na dzień dobry Malcom dostaje 5mln.
0
@Ogrodnik Bo Modric Kroos czy Varane nie byli zakontraktowani w 2017 czy 2018 roku? Teraz zarobki poszly w gore jak i same transfery.
0
@Ogrodnik Później wielkie zdziwienie, że nikt nie chce kupić zawodnika Barcy, jak on taką kasę bierze...
3
@Ogrodnik Jesteśmy lepszym klubem, mamy lepszych zawodników to i lepiej płacimy ...
0
@Ogrodnik Mają określony system płacowy i tyle i albo chcesz grac dla Realu i się dostosujesz albo do widzenia. W sumie dobry pomysł bo przyjedzie młody zawodnik i na start już by 15mln chciał przez co zaburzy hierarchię płacową.
1
@Ogrodnik Skąd info o takich zarobkach? Kross zarabia 11-12 mln euro, Modric 10.5 mln, jedynie Varane zarabia 5.5 mln.
0
@Ogrodnik z zarobkami jest niezły syf. Zaczynając od Messiego, który ma 40 milionów.
1
@Ogrodnik Bzdury gadasz. Z wyzej wymienionej trojki Modric, Kroos obaj maja kontrakty na ponad 10 baniek. Tylko Varane ma cos kolo 5,5 ale dla niego szykuje sie tez ponoc niezla podwyzka.
0
@Ogrodnik Fakt my płacimy zbyt dużo ale z tymi danymi o zarobkach takich zawodników jak Kross czy Modric to przesadziłeś. Gdzieś nawet podawali, że nowy nabytek Realu, Rodrygo, dostanie około 7 mln
0
@q1 Akurat najlepszy piłkarz na świecie na to zasługuje
0
@Ogrodnik Co za brednie, skąd brałeś te liczby? Kroos zarabia w Realu 11,5mln euro na czysto, a do tego dochodzą liczne bonusy. Modrić zarabia jakieś 10mln na czysto.
0
@FCBMati10 Moim zdaniem nie, ale ile ludzi tyle opinii