- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
3
Marzy mi się Barcelona grająca jak Brazylia Tite, czyli 4-3-3 z ofensywnym pomocnikiem i dwoma defensywnymi, w naszym przypadku Rakitic/Busi/Arthur. W ofensywie kwartet Messi-Cou-Dembele-Suarez, z alternatywą w postaci Malcoma/Paco.
37
@iFrontier Mi to się marzy, żeby grała jak w latach 2008-2012 za kadencji wiadomo jakiego treneiro.
15
@iFrontier mi się marzy, żeby grała tak:
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1022183274146349057/video/1
23
@Croocers Boże, klepa w trojkącie Messi-Xavi-Busquets z możliwością zagrania w dowolnym momencie do Iniesty albo Alvesa to było jakieś przegięcie pały. Właśnie dlatego tak nie gramy i nikt inny na świecie tak nie gra. Wystarczy spojrzeć na zgranie, technikę, szybkość reakcji i przegląd pola tych zawodników. To było takie nagromadzenie talentu, którego pewnie przez lata nie będzie dało się powtórzyć. No i coś czego wielu dalej nie potrafi pojąć, Barca Pepa nie grała tępej tiki-taki na posiadanie, tylko widać 2 zasady : 1. nie oddać piłki 2. jak najszybciej dostać się pod bramkę rywala.
4
@Johnnie_Walker Dlatego tak trudno pogodzić się z Obecną Barceloną... Bo niedawno wyglądało to tak
1
@Solimalhio No 10 lat to nie aż tak mało ;) Ale generalnie masz rację. Ja już to zaakceptowałem. To są zmiany w piłce. Zobacz jak poza pięknie grającą Barceloną na tym filmie w oczy walą beznadziejnie broniący przeciwnicy. Dzisiaj na tym poziomie profesjonaliści raczej juz wiedzą jak się ustawiać albo sfaulują, jeśli nie będzie innego rozwiązania. Barcelona też musi już grać inaczej, chociaż zgodzę się, że powinni popracować nad szybkością, grą do przodu i na jeden kontakt.