- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
3
Powiem szczerze, że po meczu przekonał mnie Rafinha. Trochę go nie doceniałem do tej pory, choć wiedziałem, że ma chłopak talent. Widzę, że on nam może dać więcej jakości, niż Denis. Na ten moment musimy pomyśleć bardzo wnikliwie, jacy gracze mogą nam zwiększyć w zespole rywalizację. Nie zastanawiałbym się nad sprzedażą Lucasa Digne, bo to co grał Miranda, Cucurella bardzo dobrze rokuke na przyszłość. Marlon jest bardzo solidny, ale miejsca w składzie nie zwojuje, dlatego też trzeba go pożegnać. Oczywiście dorzuciłbym Gomesa, ale on tu zostanie niemal na 100%. Na ten moment nie widzę miejsca dla Denisa i Alcacera. Odejście Aleixa to formalność. Pytanie brzmi, czy potrzebujemy pomocnika? Mamy Busquetsa, Rakitića, Coutinho, Arthura, Rafę, lub Suareza D., Aleñę, Roberto, mogącego grać w pomocy i wizję dołączenia do pierwszego zespołu Puiga. Ja bym sprowadził tylko de Jonga, albo Rabiota. Na Thiago szkoda kasy, Arthur jest tym samym typem gracza co gracz Bayernu. Pjanić powiedział, że nie odejdzie, Parejo mnie nie przekonuje, też raczej nie puści go Valencia, w końcu jest kapitanem Nietoperzy. Innych pomocników raczej nie ściągniemy np. Pogby. Zresztą i tak Francuz nie jest moim zdaniem dobrym wyborem, by trafić na Camp Nou. Bardzo chciałbym abyśmy pozyskali Frenkiego, super perspektywiczny zawodnik. Ogólnie może to trochę naiwne, ale wydaje mi się, że La Masia powoli się odradza, po latach posuchy... Teraz żeby Valdek wszystko poukładał i jestem spokojny.