- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
2
Szczerze mówiąc jakoś łatwiej jest mi sobie wyobrazić Roberto na lewej obronie, niż jakiegokolwiek gracza z rezerw. Już nie wspomnę o tym, że Alba najprawdopodobniej nie będzie podlegał żadnym rotacjom.
11
@sidzej Prawonożny zawodnik na lewej obronie to fatalny pomysł, pomocnik ok ale nie obrońca
Komentarz usunięty
0
@sidzej Podejrzewam, że w ważnych meczach Albę na lewej obronie będzie zastępować Lenglet, który jest lewonożny i do tego szybki jak na stopera.
6
@mesi8191 Po pierwsze nie jestem psem żeby szczekać przyjemniaczku, a po drugie, słowa nie powiedziałam o zawodnikach rezerw. Po prostu nie wydaje mi się żeby Valverde zaufał, któremuś z zawodników rezerw na tyle, żeby w razie czego wystawić któregokolwiek w meczu z Realem. I tak jak zauważył kolega niżej na lewej stronie może grać też Lenglet.
4
@sidzej Zdecydowanie nie. Mimo tego, że Roberto jest wielozadaniowcem i w razie konieczności zagra na każdej pozycji to ustawienie prawonożnego obrońcy na lewej obronie może źle się skończyć. Alba będzie podlegał rotacjom jak każdy. Mniemam, że tak jak w poprzednim sezonie czyli nie za często, ale jednak. Dlatego otwiera się szansa dla młodych, których tak długo wyczekujemy.
7
@sidzej A czemu zaraz z Realem? Młody (niewiadomo jeszcze który, ale raczej Cucu) ma się ogrywać z ligowym dołem pokroju Levante, wiadomo że Alba będzie grał wszystko co ważniejsze tak jak było teraz, stąd decyzja że skoro jest okazja zarobić na Digne to jego rolę równie dobrze może pełnić wychowanek. Rozumiem że miałaś na myśli pewnie występ w meczu z Realem w kontekście jakiegoś urazu Alby, wtedy faktycznie nie wydaje mi sie żeby Valverde wystawił mlodziaka na LO, raczej postawiłby na jakiś ruch w stylu Vermaelena na LO :V ale sprzedaż Digne to jest ruch jak najbardziej dobry. Szczególnie że nie grał praktycznie nic, a jak grał to mega przeciętnie a i tak zarobią na nim parę milionów
3
@Striker Dokładnie. Role Digne'a mogą pełnić młodzi.