- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
1
Kilka/kilkanaście dni temu, jeszcze przed transferem Malcoma, któryś dziennikarz (tier1) podał info, iż szykuje się prawdziwa bomba transferowa w postaci pomocnika jeżeli dobrze pamiętam. Rozumiem iż temat upadł? Rabiot zostanie w PSG, De Jong w Ajaxie, więc jedyną opcją zostaje Thiago, którego zbytnio chyba nie chce zarząd. Szkoda mi strasznie, że nie pomyślimy nad transferem Pogby, choć aktualnie bardziej jeszcze ucieszyłbym ze sprzedaży Gomesa czy Denisa... jednak kontuzje to najlepsze co im się mogło chyba przydarzyć, aby się przed tym uchronić. Nie sądziłem, że kiedykolwiek wypowiem takie słowa bo cenię bardzo sobie zdrowie piłkarzy i nigdy nikomu źle poważnie nie życze, jednak ta dwójka ma naprawdę zamiar wypełnić kontrakt siedząc na ławce i zabierając miejsce zawodnikom ze szkółki.
2
@zTx Skąd wiesz ze zarząd nie myśli o Pogbie?
Siedzieć na ławce i nic nie robić to chciał Arda Turan, a tej dwójce nie można odmówić ambicji- starają się, ale nie wychodzi to chyba co innego...
1
@zTx Dla mnie Thiago byłby lepszą opcją niż Pogba. Świetnie wpasowałby się do drużyny praktycznie z marszu i jego sprowadzenie nie wykluczałoby walki o De Jonga w sierpniu czy zimą. Gdybyśmy dali to +100 mln za Pogbę i pewnie 3-4 zarobki w klubie to zapomnijcie o sprowadzeniu młodych i utalentowanych.
1
@zTx Kompletnie nie widzę Pogby w Barcelonie. Mi on do Barcy nie pasuję. Marzy mi się Thiago!
1
@Skaramuczi A po co młodzi i utalentowani skoro Pogba takim jest? Chłopak ma 25 lat, wiec najlepsze lata przed nim i ma już doświadczenie. Takich zawodników najlepiej kupować :D Po co trzech 20 latków po 40 mln, którzy są niedoświadczeni i nie ma pewności czy wypala jak można dać 120 za jednego konkretnego