- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
1
Windows 8.1 to zło...
1
@ViscaIniesta nigdy nie miałem a od 2 lat mam w10 i jestem zadowolony
3
@Messibestplayerintheworld Ja cały czas siódemka x64 oryginalna :))
1
@FeloRPS Jeszcze 8 m-cy temu cały czas na XP-ku:D Teraz 10.
3
@ViscaIniesta Windows 10 to patola. Tym bardziej wersja Home, gdzie nie można aktualizacji wyłączyć. Jakiś czas temu jakieś upośledzone aktualizacje mi się pobrały, pozmieniały wpisy w rejestrze, które sobie edytowałem, żeby np. po uruchomieniu systemu nie logowało na ostatnio zalogowane konto. Pozmieniały się tapety na wszystkich kontach na domyślne i jeszcze na dodatek przy wyłączaniu komputera jakiś proces w tle działa i komputer się nie wyłącza od razu po kliknięciu "zamknij" tylko trzeba wymuszać zamknięcie tych procesów, bo inaczej zamykanie systemu się anuluje. Chyba będę musiał zrobić reinstall, bo nie mam pojęcia jak to naprawić :/
1
@ViscaIniesta Tylko win 7. Mam win 10 i to jest patologia co chwile jakieś aktualizacje, zazwyczaj w najmniej odpowiednich momentach.
0
@ViscaIniesta Ja zainstalowałem chyba w listopadzie win 10 i całkiem zapomniałem że mam niezarejestrowany. Ściągnięty normalnie ze strony microsoft, żadnych problemów, aktualizauje się i działa normalnie, tylko na jednym z dwóch monitorów mam mały znak wodny w dolnym rogu którego nawet nie zauważałem. Powiem szczerze że zapłaciłbym bo 500zł to nie pieniądze ale teraz to mam ochotę trzymać niezarejestowany i zobaczyć ile się da.
0
@daraka220 Ja też mam 10. Nie wiem co mnie podkusiło, chciałbym wrócić na 7