- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
1
Kavacić do United, Pogba do nas i wszyscy zadowoleni.
7
@Gaucho Ja nie do końca. Jakoś transfer Pogby mnie nie cieszy :/
1
@Gaucho Ja również jakoś nie jestem za transferem Pogby.
5
@Wilczeq Nie wszystkim można dogodzić jednak.
1
@Gaucho Zamiast ogrywać perspektywicznych piłkarzy, których już mamy to lepiej ściągnąć gwiazdorzącego drewniaka za 120 milionów. Logika La Rambli
9
@Bykunn Drewniaka? No to pojechałeś :D
0
@Gaucho Dobra, oczywiście drewniak to jest hiperbola, ale nie rozumiem zachwytu nad tym graczem. To będzie Gomes v.2 tyle że 4x droższy... On do tej pory nie grał w żadnym zespole, który szybko gra piłką i dominuje przeciwnika. Sama murarka. Nie wiem jak Wy sobie wyobrażacie, że On się sprawdzi w szybkiej grze kombinacyjnej, w ataku pozycyjnym
1
@Gaucho Ja nawet nie dyskutuje z osobami ktore pisza rzeczy "Pogba to drewno". Serio, to nie ma sensu :D
EDIT: Jeszcze lepiej.... nazywaja go Gomesem v2 :D
0
@xNF No nie lepiej za niego zapłacić 120 milionów i myśleć, że zbawi naszą pomoc :D No faktycznie. To już moja opcja jest chociaż darmowa
0
@Bykunn Pogba w Barcelonie dopiero pokazalby pelnie swoich umiejetnosci, ktore obecnie blokowane przez ten zalosny styl gry czerwonych diablow. Jestem tego w 100% pewny.
0
@Bykunn Reprezentacja Francji gra wolno, Juventus tez:)
0
@xNF O no super, że jesteś pewien :D Ale to bądź łaskaw ryzykować swoimi 120 milionami, a nie klubowymi
0
@Bagsik88 A jakżeby inaczej? Oglądałeś tą Francję? Cały turniej grała z kontry. Juventus to już szkoda komentować, typowe catenaccio
0
@Bykunn Wazne ze twoimi nie ryzykuje =)
0
@Wilczeq A to dlaczego cie nie cieszy?
0
@Bykunn Napisałeś wolno, a to nie prawda.