- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
1
Ciekawi mnie, skąd takie skrajne wahania jeśli chodzi cenę PS4. Jeszcze nawet w tym roku był okres, kiedy można go było dorwać za 900zł (czy tam nawet 800zł). A teraz wersja Slim nigdzie nie kosztuje taniej niż 1200-1300zł. Skoro od dłuższego czasu na rynku jest wersja Pro, to powinni właśnie pozbyć się Slimek, utrzymując ich niską cenę. Tak czy inaczej - rozumiem promocje, tymczasowe obniżki cen, ale w przypadku żadnych innych produktów, nie widziałem nigdy takiej rozbieżności. Wyjątkiem są chyba tylko nieruchomości.
0
@LuisSalvano A to bardzo ciekawe Luisku bo kilka tygodni temu kupilem playstation 4 slim 1TB za 800 zł
1
@Kuczek Gdzie za tak niska cene udało Ci się kupić?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuczek W którym sklepie masz nowe PS4 za 800zł?
0
@ksobi W Lombardzie :D. Nie napisalem, ze jest nowa ;D. No, ale powiem wam, ze jak nowka bo 5 miesiecy ma, mam fakture.
0
@LuisSalvano Chyba jakos niedawno okazalo sie, ze nowa plejka bedzie dopiero bodajze w 2022 stad moze cena czworek poszla w gore
2
@Tomicco A nie w 2020 czasem?
0
@LuisSalvano Ps4 to nie tylko slim, pro czy zwykła. Różnią się jeszcze modelami (numer cygrowy)
Dlatego ceny są różne. Głównie chodzi o lepsze chłodzenie.
1
@Kuczek Tak. Ps5 ma wyjść 2020
0
@Kuczek A to sorrki, wydawalo mi sie, ze jakos pozniej. Tak czy siak to jeszcze 2 lata.
0
@kris81 Ciekawe ile zaspiewaja za nia. No i czym bedzie sie roznic. Moze cos wiecie?
0
@Kuczek Są różne newsy, ale jeszcze noc potwierdzonego. Takie najbardziej głośne, to że będzie to ostatnia generacja, i mają być tylko cyfrowe gry.
Szczerze to sam wolę cyfrowe, bo nie trzeba wkładać żadnych płyt, a na sprzedaży mi nie zależy.
0
@kris81 Hmm to musi byc bardzo pojemna. Minimum 3TB
0
@kris81 Ostatnia generacja? I później co, nie będą już iść z duchem technologii? Co 5-7 lat wypadałoby wypuścić nowy sprzęt.