- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
58
- Eric Abidal został zapytany o Pogbę. Odpowiedź: ''To nie czas na takie rozmowy.'' [Sport]
3
@BarcaInfo Nie zaprzeczył ;)
7
@DonAndresFCB I to mnie martwi.
3
@BarcaInfo Oby mu się nie udało.
0
@tbas Bo co niby? Powoli mnie to denerwuje, przychodzi do nas jeden z najlepszych ŚP a tu jakieś płacze widze. Zobaczcie sobie w wikipedii wiek naszych pomocników i pomyślcie ile oni jesczcze pograją?
0
@empooxd Tak ale nie wiem czy zauwazyles obecnie mamy nadmiar pomocników.
0
@empooxd Po czym wnosisz że jeden z najlepszych?
0
@tbas Po jego grze? I tak nie można ocenić pełnie jego umiejętności w spaniałej taktyce mou
0
@empooxd Wcześniej Mou nie było i co? Jakoś szału nie robił
0
@tbas Szału nie robił? Na tym etapie może skończymy dyskusje, bo widze, ze nie ma ona sensu XD
0
@empooxd Ma sens w sytuacji argumentów i coś wydaje mi się że ich brak.
0
@tbas Piszesz, że szału nie robił, podczas gdy on grając defensywnie cały sezon ( pozycja oraz taktyka autobus) pokazał aspekty i OFENSYWNE i DEFENSYWNE. Jest jednym z najlepszych i nie powiesz mi, że jest przereklamowany, bo w normalnej drużynie (czytaj Francja, nominalna pozycja oraz taktyka) był naprawdę dobry. Rakitić/Busquets/Vidal/ mają dużo lat a później ciężko znaleźć dla nich następce. Co do Busquetsa to wiadomo, że podstawowa 11, ale rakieta powinien być albo zmieniany albo wprowadzany w drugiej połowie, wtedy zaden rezerwowy nie bedzie narzekac na bycie tym rezerwowym.