- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
0
Gdzie chcielibyście spędzić swoję wymarzone wakacje oprócz Barcelony oczywiście ?
15
@barcanawieki W Sosnowcu
6
@barcanawieki Bieszczady/Malediwy.
5
@barcanawieki A skad wiesz, ze wymarzonymi wakacjami kibicow Barcy jest akurat Barcelona? To, ze kibicujesz jakiemus klubowi To nie znaczy, ze i miasto z ktorego pochodzi musisz kochac i wielbic
27
@DaPi Pewnie chodzi mu o to zeby polowa osob nie napisala barcelona.
2
@barcanawieki Malediwy :D
4
@barcanawieki Ja wypożyczyłabym kampera i zwiedziła całą Polskę. Fajnie byłoby zobaczyć wszystkie zamki, czy historycznie ważne miejsca w naszym kraju.
1
@sidzej Łeee... w Polszy? Przecież każdy szanujący się obywatel, patriota, anty-lewak spędza wakacje za granicą :D
1
@barcanawieki Na bahama.
1
@barcanawieki Wycieczka przez europe na rowerze.
2
@barcanawieki Islandia.
1
@barcanawieki Floryda, Kalifornia oraz Islandia (chociaż Islandia to bardziej pod kątem zwiedzania i pięknych zjawisk przyrody).
0
@LuisSalvano Akurat do Kalifornii się wybieram w październiku.
0
@StrangeFruit Chętnie wymienię się doświadczeniem, a raczej pozyskam je od Ciebie ;) Znam dwie osoby, które były. Obie poleciały tam w formie objazdowej - wypożyczenie auta / kampera. A Ty? Bardziej plażowanie, czy plażowanie i podróżowanie? Ile dałeś za bilety lotnicze? 2500-3000? W którym hotelu się zatrzymujesz?
0
@LuisSalvano Szczerze mówiąc,to nie bardzo znam szczegóły. Nowo poznana "przyjaciółka" spytała czy miałbym ochotę wybrać się z nią do Kalifornii na 2 tyg. Ponieważ to może być jedyna szansa na taką podróż-nie mogłem odmówić! Mamy nadzieję zamknąć się w 2000£/osobę. Jak będę znać więcej szczegółów to napiszę na pw.
0
@StrangeFruit W 2000 to się spokojnie zmieścicie, chyba, że planujecie w luksusowym hotelu spać, albo spędzić tam miesiąc ;)