- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
0
Który przepis według was trzeba wprowadzić do polskiej ligi żeby ją uzdrowić
- 5 Polaków w wyjściowym skladzie
- Zawodnik U21 w wyjściowym skladzie
- Tylko 1 zawodnik spoza UE (EKSTRAKLASA walczy żeby wprowadzić 3)
- Wprowadzenie jak w Anglii lig na szczeblu centralnych U23
5
@Criss18Barca maksymalnie 3 piłkarzy zza granicy, reszta z Polski w kadrze, tylko taki przepis i stawianianie na naszych a nie Philipsow z Luksemburgow czy Kante z Gwineii uratuje ta lige...
1
@Criss18Barca - podpatrzyć system szkolenia w Luksemburgu xD
0
@Criss18Barca 1 i 2 są w zasadzie przestrzegane w prawie każdym klubie.
Co do 3 to jest bez sensu, ponieważ w Polsce chce grać wielu Ukraińców, którzy prezentują wysoki poziom, natomiast ten przepis wyklucza to i sprowadzani są piłkarze ze Słowacji, Słowenii etc.
0
@Criss18Barca Pilkar u21 w pierwszsj jedenastce. Mialo to wejsc od przyszlego sezonu ale oczywiscie kluby sie nie zgodzily. Moim zdaniem bardzo dobry przepis bo nie oszukujmy sie potegi klubowej na skali angli, hiszpani czy nawet portugalii to my miec nie bedziemy. Powinnismy szkolic mlodziez i wypychac na zachod za dobre pieniadze.
7
@Criss18Barca Młodzi piłkarze powinni wywalczyć miejsce umiejętnościami, a nie poprzez przepisy. Mówił o tym trener Mamrot.
0
@Criss18Barca Moim zdaniem - wystarczy tylko mocniej trzymać kciuki, by takie zespoły jak Legia, miały więcej szczęścia w losowaniach. W tym roku jak widać - go zabrakło :-)
1
@JuanPeron Ale o jakim wywalczeniu miejsca u nas może być mowa, skoro za granicą 19-latek jest gwiazdą Mistrzostw Świata, a u nas "młody ma jeszcze czas, niech poczeka" i nikt mu tej szansy nie da. Mówię generalnie rzecz jasna, zdarzają się wyjątki.
0
@Criss18Barca Też uważam, że problem nie leży w przepisach. Jak się nie zmieni mentalność to i tak gówno z tego będzie ;)
0
@Bovciek Luksemburg to Ty szanuj.